Zula Sistem Gereksinimleri Vikipedi

Türkiye’nin ilk mmofps oyunu olan zula sistem gereksinimleri nelerdir merak edilmektedir. İlk zamanlarda pek rağbet görmeyen Zula oyunu, gün geçtikçe daha fazla ilgi görmeye başlamıştır. Oyunu oynamak için bazı önerilen gereksinimler ve minimum gereksinimler yer almaktadır.

Daha yeni sayılan bir oyun olan zula nasıl oynarım soruları artsa da, oyunu bir kez oynayanlar ne kadar kolay olduğunu görmektedir. Ancak oyunu oynamak için sürekli olarak güncellenen sistem gereksinimlerinin bilinmesi gerekmektedir.

Son zamanların en popüler oyunlarının başında gelen zula kaç gb yer kaplar sorusu da oyunu oynamak isteyenlerin merak ettiği sorulardan biridir.  Zula oyunu için 500 mb ram gereksinimi olmaktadır. Oyunun hız ya da görüntü kalitesini etkilememek için minimum olan donanım desteklerinin üzerine çıkmak, oyundan alınan zevki artırmaktadır.


Zula oyunu için asgari olarak 2048 mb yani 2 gb boş harddisk alanı olmak zorundadır. Bu esnada zula ekran kartsız oynanır mı sorusunu da merak edenler olmaktadır. Ancak zula oyununu oynamak için 1 Gb ekran kartının olması gerekmektedir. Zula oyunu için sistem gereksinimleri şu şekildedir:

Zula Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

İşlemci : Pentium 2.4 Ghz / Athlon 2500+ ve üstü

RAM : 512MB ve üstü

Harddisk : 2 GB

Ekran Kartı : Geforce 5730 / Radeon 9003+ ve üstü

DirectX : 9.0c ve üstü

Zula En Yüksek ( Önerilen ) Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

İşlemci : Pentium 3 Ghz / Athlon 3500+ ve üstü

RAM : 1GB ve üstü

Harddisk : 2 GB

Ekran Kartı : Geforce 600 / Radeon x600 (250MB)+ ve üstü

DirectX: 11.0 ve üstü