Zapcanavari ile dizi keyfiniz hiç bitmesin

Televizyon ve diziler ülkemiz insanının vazgeçemediği yegane unsurlardan birisi. Hepimiz yabancı veya yerli olsun birçok diziyi takip ediyoruz ve akşamlarımızı dizilere ayırıyoruz. Ama her diziyi televizyondan takip etmek imkansız. Bunun için size yerli ve yabancı birçok diziyi güncel olarak takip edebileceğiniz bir site tanıtacağım.

Game of Thrones ( Taht Oyunları ) , Sherlock, Dexter, Spartacus gibi en iyi yabancı diziler zapcanavarında yerini almış durumda. Benim de severek takip ettiğim bu dizilerin yanına daha birçok dizi eklenecek ve yabancı dizi keyfinize devam edeceksiniz. Konusu vev finaliyle hepimizin gönlünde taht kuran Breaking Bad’in de tüm bölümleri yer alıyor eğer başlamak istiyorsanız tavsiye edeceğim diziler arasında favorilerimdendir. Eğer Breaking Bad’i bitirdiyseniz de Better Call Saul’a başlamak için hiç beklemeyin. Bir nevi Breaking Bad öncesini anlatan efsane diziler arasına benim gözümde çoktan girdi bile.


zapcanavari

Yerli dizilere geçtiğimizde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in işler güçlerden sonra oynadıkları Kardeş Payı dizisinin tüm bölümlerini sansürsüz bir şekilde izleyebilirsiniz. Sansürlü olarak Tv’de zaten çok vermiyordu gibi.

Yeni bir diziye başlamak istiyorsanız da aile, aksiyon, bilim kurgu, gerilim, korku, polisiye ve birçok kategorideki dizileri inceleyebilir, yorumlarına bakabilir ve hangi diziye başlayacağınıza kolaylıkla karar verebilirsiniz. Dizileri izlenme sırasına göre sıraladığınızda zaten aklınızda bir fikir oluşacaktır.

Kısacası Vizyondaki Diziler için adresiniz belli.