yurtiçi kargo müşteri hizmetleri iletişim bilgileri

yurtiçi kargo şikayet,yurtiçi kargo müşteri hizmetleri

Kargo hizmetleri konusunda başarılı bir çalışma sağlayan Yurtiçi Kargo firması, müşteri hizmetleri aracılığı ile de kargo konusunda meydana gelebilecek herhangi bir problem olmasına karşı destek sağlamaktadır. Özellikle Yurtiçi Kargo şikâyet birimi aracılığı ile sorunları iletmek kolaylıkla gerçekleşebilir. 

Kargo ve diğer hizmetler ile ilgili detaylı bilgi almak, oluşabilecek sorunlar karşısında çözüm için destek talebinde bulunmak ve diğer hizmetler ile ilgili görüşmek için Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri aracılığı ile iletişime geçmek yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 99 99 ile ulaşım sağlanabilir ve sonrasında yönlendirmeler ile görevlilere aktarılma sağlanır.


Şikâyetlerin iletilmesinden, kargo bilgilerinin sorulmasına kadar her gün birçok konuda destek sağlayan müşteri hizmetlerine, günün her saati ulaşmak mümkündür. Direkt şube ile görüşülemeyeceği gibi durumlarda da telefon iletişimi en doğrusu olacaktır.

Ülkenin her noktasındaki Yurtiçi Kargo hizmetleri için, müşteri hizmetleri aranabilir ve yardım talebinde bulunulabilir. Kargo ile alakalı tüm işlemlerin halledileceği bu platform içerisinde, çağrı merkezi birimi müşteriler için sistematik bir çalışma sergilemektedir.