yetenek sizsiniz türkiye başvuru formu

İlk olarak 2009 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve her yıl yeni sezonu çekilen Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bu yılki elemeleri de başlamak üzere. TV8 ekranında yayınlanmaya devam eden yarışma, Türkiye’de ilgiyle takip edilmekte ve yeteneğini sergilemek isteyen herkese başvuru hakkı tanınmakta.

Acun Medya tarafından organize edilen yarışmanın yeni sezon başvuruları alınmaya başlandı. Elemelerinin de çok yakında başlayacağı tahmin edilmekte. En son yedinci sezonu ile izleyici karşına geçen yarışma, yeni sezonunda da Türkiye’nin en fazla seyredilen yarışma programı olmaya hazırlanıyor. Yeteneğini tüm Türkiye ile paylaşmak isteyen adayların yapması gereken ise çok basit.

 Yeteneksizsiniz başvuru formu doldur

Yetenek Sizsiniz başvuru yapmak isteyenlerin tek yapması gereken TV8’in resmi web sitesini ziyaret etmek. Resmi web sitesinden başvurular seçeneği seçilerek, yarışma listesinden Yetenek Sizsiniz Türkiye bölümüne tıklamak yeterli. Yarışmaya başvuru formu ile başvurulabileceği gibi videolu başvuru da yapılabilmekte.

Yeteneksizsiniz başvuru formu doldur diyerek, karşınıza çıkan formu eksiksiz ve etkili bir biçimde doldurmanız gerek. Başvuru formunu doldurduktan sonra başvuru yapan kişi yoğunluğuna göre size geri dönüş yapılacak, elemelere katılma fırsatı verilecektir. 

Başvuruda istenen bilgiler şunlardır ;

  • Yaşadığım Şehir (*)
    Cep Telefonunuz (*)