Yetenek sizsiniz başvuru formu doldur 2016

Tv8 yeteneksizsiniz başvuru, 2016 yeteneksizsiniz başvuru formu, 2015 tv8 tıkla doldur başvuru formu,2015 başvuru formu yeteneksizsiniz.

Uzun zamandır Tv8 ekranlarında yayınlanan Yeteneksizsiniz Türkiye 2015-2016 sezonunda da hız kesmeden devam edecek. Yeteneksizsiniz başvuru formu doldurmak için tek yapmanız gereken tv8 sayfasına girip burada sizden istenen bilgileri girmeniz. Acun Medya’nın organize ettiği Yeteneksizsiniz yine birçok farklı kategoride yarışmacıları bizimle buluşturacak. Siz de yeteneksinizbaşvuru formu doldurarak bu yarışmacılardan biri olabilirsiniz. Yeteneksizsiniz’e nasıl katılabilirim diye soruyorsanız doğru siteye geldiniz.


Öncelikle yapacağınız ilk şey formu doldurduktan sonra beklemek olacak. Eğer kabul edilirseniz bulunduğunuz ildeki elemelere katılacak ve birbirinden zorlu rakiplerinizden sıyrılarak finallere kalmaya hak kazanmaya çalışacaksınız. Siz de ben yetenekliyim ve bu programa katılıp sesimi duyurmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki formda yer alan bilgileri doldurup tv8 sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Yeteneksizsiniz Başvuru Formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz :

Yeteneksizsiniz başvuru için TIKLAYINIZ