Yenilmezler 2 Filmi İzle

Marvel yapımı The Avengers, ( Türkçe karşılığı ile Yenilmezler )  2012 yılında sinemalarda gösterime girdiğinde 1,5 Milyar dolar ile en çok hasılat yapan 3. film oldu. Daha önce karakterlerin tek tek anlatıldığı Captain America ve Thor filmleri 370 ve 450 milyon dolar hasılat yaparken, Marvel, Avengers’ta çok büyük bir sıçrayış gerçekleştirdi.

yenilmezler 2 izle

İlk film Thor’un kardeşi Loki’nin Teseract ‘ ı(küresel enerji kaynağı) çalıp aktifleştirerek bir geçit açması sonucu New York’un bu geçitten gelen yaratıklarla savaşını konu almaktaydı. Marvel kahramanları Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, Black Widow, Eagle Eye ve Hulk’tan oluşan Yenilmezler grubu da Dünya’yı bu yaratıklardan kurtarmasını işledi.


Gerek görsel efektlerle, gerek oyunculuklarla uzun süre gündemde kalan The Avengers’ın ikinci filmi The Avengers : Age of Ultron (Yenilmezler – Ultron Çağı) 1 Mayıs’ta gösterime girdi ve izleyenlerin büyük beğenisini topladı. Üçleme filmlerde genelde 2. filmlerin kaderi ya en sevilen film(örn : Batman) ya da en nefret edilen film(örn : Matrix) olur. Yenilmezler 2 filmi şuanda ilk filme nazaran izleyiciyi aksiyon ve maceraya doyurmasıyla daha çok sükse yapacak gibi görünüyor.

Yenilmezler 2 filminde Avengers ekibi barış koruma programını uygulamaya koymak istiyorlar, ancak işler istenildiği gibi gitmiyor ve yapay zeka Ultron planlarını gerçekleştirme fırsatı buluyor.  Tüm dünyaya yayılan savaşı önlemesi amacıyla Yenilmezler’in tekrar bir araya gelmesi gerekiyor.

Robert Downey Jr , Scarlet Johansson, Chris Evans, Chris Hemsworth ve daha sayamadığım birçok yıldız oyuncu kadrosuyla Yenilmezler 2 filmi izlemek için çok fazla vakit kaybetmemenizi öneriyorum.