Yeni Oyunlar

Ücretsiz olarak oynanabilen oyunların en sevilen sitelerinden Laroyun, yep Yeni Oyunlar ı anlık olarak oyuncularına sunmaya devam etmektedir. Yeni çıkan ve kısa zamanda oyun dünyasının fenomen olan yapımlarına ulaşmak için laroyun.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Öte yandan yeni çıkan oyunlardan bahsetmek gerekirse,
Android telefonlar ve akıllı cihazlar için geliştirilen APP Store’den en çok indirilen oyun olarak rekor kıran meşhur Flappy Bird Oynamak için yeni oyunlara bir göz atabilirsiniz. En sevilen çizgi film karakterlerinden olan Dora’nın okula gitmesine yardımcı olmak için Dora Okula Gidiyor oyunu sözleri bekliyor olacak. Hıza Doy oyununda ise, oldukça lüks otomobiller ile farklı pist ve yollarda hızın tadına varabilirsiniz. Rihanna Saç Tasarımı oyununda ise sevilen Amerikalı pop sanatçısı Rihanna’nın sitilini baştan yaratmak söz konusudur.
Süper Mario bir zamanların en sevilen atari oyunlarından olarak unutulmaz efsaneler arasına girmeyi başarmıştır. Çılgın Mario oyunu ile sevimli kahramanımızın yeni maceralarına adım atabilirsiniz. Bunlar dışında daha pek çok yeni yapım Laroyunda sizleri bekliyor olacak.