Woops Süper Fırsat

Avea’nın Türkiye’deki yeni sosyalleşme markası olan woops nedir diye sorarsanız; benzersiz kampanyaları olan sınırsız iletişimin yeni adresi olduğunu söylemek mümkündür. 

Gençlerin mobil ihtiyaçlarını karşılamakta olan avea woops süper fırsat nasıl bir kampanya diye merak edenlere, iki milyonun üzerinde kampanyasıyla gençlere yönelik bir hizmet sunduğunu söyleyebiliriz. Güçlü oluşumu ve teklif dinamiği sayesinde fark yaratan bu kampanya ile ilgili gençlerden çok sayıda yorum gelmektedir. Gençlerden gelen bu woops süper fırsat yorumlar çoğunlukla olumlu yönde olup, kampanyanın oldukça ekonomik olduğu vurgulanmaktadır.


turk telekom paketleri
turk telekom paketleri

25 yaşının altındaki bireyler, WOOPS yazarak 4545‘e ücretsiz olarak mesaj gönderdiğinde woopslu olabilmektedir. SMS dışında, avea hattından 500 tuşlanarak müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle de kayıt olunabilmektedir. Hiçbir şekilde bireysel işlem yapmak istemeyenler de, avea bayisini ziyaret ederek işlemlerini yaptırabilmektedir.

Woops kaydı için hat başkasının adına olsa bile, TC kimlik numarası mutlaka 25 yaşının altındaki bir bireye ait olmalıdır. Bir TC numarası ile ancak bir kez woops hizmetlerine kayıt olunabilmektedir. 25 yaşından sonra da woops paketlerinden kullanılmaya devam edilebilmektedir.