Vodafone Yanımda Bedava internet 2017

Vodafone Yanımda bedava internet, bedava internet kampanyaları,bedava dakika sms kampanyaları

Ülkemizin en büyük operatör şirketlerinden biri olan Vodafone diğer operatörler gibi bedava internet,bedava dakika,bedava sms kampanyaları yayına alıyor. Gerek elde olan müşterilerini tutma gerekse yeni gelen müşteriler için bu yazıyı hazırladık.

Vodafone Yanımda bedava internet için kampanyalarına başlayalım.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl yapılır ?

Günümüzde çoğu kişi artık telefonlarından internete girmeyi tercih etmektedir. Özellikle hergün yeni modeli çıkan akıllı telefonlar bu işi oldukça kolaylaştırmıştır. Akıllı telefonlardan internete girme oranı önceki yıllara göre çok fazla artış göstermiştir. Artık yolda evde işyerinde herkes bir şekilde telefonundan internete giriyor.

Vodafone hat kullanan kişiler için vodafone Yanımda bedava internet oldukça işlerine yarayacak ve internetin tadını doyasıya çıkaracaklar.


  • Vodafone Yanımda ile Vodafone Bedava İnternet

 

Vodafone Yanımda uygulaması ile 2 GB bedava internet kazanabilmek mümkün. Nasıl olacağını hemen anlatalım. Öncelikle Android veya IOS akıllı telefonlarınız ile store’lara giriş yapıyorsunuz ve Vodafone Yanımda uygulamasını aratıp indiriyorsunuz. Bu uygulama ile güncel vodafon tarifelerinden, kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını indiren ve giriş yapan kullanıcılar 1 GB bedava internet kazanıyor. Yalnız bu bedava internetin 3 gün geçerli olduğunu da belirtelim.

Uygulamayı indirin. Uygulama içerisinden internet paketleri yazan bölüme giriş yapın ve hediye internet kısmını bulun. Bu kısma giriş yaparak bedava internetinizi kullanabilirsiniz. Bedava internet girişi yaptıktan sonra bildirim sms alacaksınız. Bu sms i aldığınız anda bedava internetini hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone yanımda bedava internet, vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet yapma.