Vodafone Sahur Paketi 2017

GÜNCELLEME 2017

Yazıyı 2016 yılı Ramazan ayı başlangıcında yazmıştık. Yeni ve güncel Vodafone Ramazan Ayı Kampanyası için güncelleme gereği duyuyoruz.

Operatörler her sene Ramazan ayı dolayısı ile oldukça cömert kampanyalar yapıyor ve bedava internet dağıtıyor.
Vodafone bu sene çok cüzi bir ücrete 1 GB internet veriyor. Aslında Turkcell ve Türk Telekom ücretsiz kampanyalar yapmıştı ancak Vodafone kampanyası da oldukça cömert.

1 GB internete 1 TL ye sahip olabilirsiniz !

Bunun için yapmanız gereken Play Store’dan Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz.

Vodafone Ramazan Kampanyası 2017

  • Verilen paket: 1 GB İnternet
  • Ücreti: 1 TL
  • Geçerli Saatler: 18:00 – 06:00

Kayıt için; Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play Store veya App Store’dan indirin.

Menü tuşu -> Bana Ne Var? -> Ramazan’a özel interner paketi 1GB = 1TL -> Paketi Al yollarını izleyerek 1 TL ye 1 GB internet kazanabilirisniz. Bana ne Var? ekranlarında internet dışında başka hediyeler de sizi bulabilir.

 

Vodafone sahur paketi 2016, ramazan ayı vodafone kampanyaları, vodafone ramazan sahur paketleri , vodofon sahur paketi 2016, vodafon sahur paketleri nelerdir nasıl yapılır sorularınızın yanıtları bu yazımızda


Geçen sene olduğu gibi operatörler bu sene de sahur paketleri ile kullanıcılarının yüzünü güldürecek. Bedava konuşma , bedava internet , bedava mesajlaşma hizmetleri bu sene de sizlerler olacak. Bugün itibari ile Ramazan ayına girmiş bulunuyoruz. Öncelikle hepimizin Ramazan ayı mübarek olsun. Bu ay insanların birbirleri ile daha fazla iletişimde bulunduğu , manevi değerlerimizin zirveye ulaştığı bir aydır.

vodafone bedava internet

Operatörler de her sene olduğu gibi bu sene de sahur paketleri ile kullanıcılarının yüzlerini güldürecekler. Vodafone Sahur paketi bu anlamda tam size göre.

Vodafone Sahur Paketi Nedir ?

Vodafone Sahur Paketi,  Vodofon operatörünün Ramazan ayı boyunca geçerli olan bir paketidir.

Vodafone Sahur Paketi İçeriği nelerdir ?

Vodafone Sahur Paketinde 1 GB internet , faturasız hatların yükleme ve harcama yaptıkları tutarın tam 10 katına kadar hediye dakika veren bir pakettir. Vodafone sahur paketi ile sevdiklerinizle ramazan ayı boyunca kesintisiz ve bol bol konuşabilirsiniz. Bu hediyeler ile Vodafone gerçekten güzel bir işe imza atıyor.

Vodafone Sahur Paketi Nasıl Yapılır ?

Vodafone abonesi iseniz KAZAN yazarak 4455 e SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Yalnız bu hediyeleri gece 02:00 ila 06:00 arasında kullanabileceğinizi belirtmemiz gerekiyor. Bu saatler arası kullanımda kendi paketinizden herhangi bir bakiye azalması olmayacak ve hediyeleriniz Sahur Paketinden düşecektir.

Ramazan ayınızı tekrar kutlar ve yazı ile görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümümüzden beklerim. Herkese hayırlı ramazanlar ! :)