Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlan 2017

Vodafone direk müşteri temsilcisine bağlanma,vodafone direk bağlan 2016,vodafone müşteri hizmetleri,vodafone müşteri hizmetleri direk bağlan 2016 gibi konular arama motorlarında sıkça aratılmakta.

Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımızda daha önce olduğu gibi müşteri temsilcisine bağlanmak için onlarca numarayı tuşlayıp ardında da müşteri temsilcisine ulaşamadan telefonu kapatmak zorunda değiliz. Çünkü müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra telesekretere sesli şekilde müşteri temsilcisi ile konuşmak istediğimiz söylediğimizde vodafone direk bağlanma devreye girmektedir. 

Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlan 2017

  • Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak için; 7000’i yada 444 0 542 numarayı arayınız. Ana menüde iki tuşlama ile müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetleri diğer cep telefonu operatörlerinden çok daha hızlı ve kolay bağlanılabilir ve tüm işlemlerimizi halledebileceğimiz bir müşteri hizmetleri hizmeti sunmaktadır. Vodafone müşteri hizmetleri aradığımızda yapmak istediğimiz işlemi ister sesli olarak istersek numaraları tuşlayarak yapabiliriz.


vodafone bedava internet 

Vodafone bize bu hakkı vermektedir. İstersek de direk bağlanma ile müşteri temsilcisine bağlanıp yapmak istediğimiz işlemi yaptırabiliriz. Vodafone müşteri hizmetleri direk nasıl bağlanırım, bu sorunun cevabı hem kolay hem de zordur. Çünkü en başta da belirttiğimiz üzere sesli yanıt sistemini geçmek için uygun tuşlamaları yaptıktan sonra belirli bir süre beklemek gibir bir durumla karşılaşırız ki bunun sonucunda müşteri temsilcisi ile görüşmeme ihtimali de vardır. 

Ancak vodafone de sesli yanıt sisteminde size menülerle ilgili bilgiler verilirken herhangi bir tuşa bastıktan sonra sıfıra basarsak eğer müşteri temsilcisine bağlanabilme ihtimalimiz bulunmaktadır. Bu işlemi yaptıktan sonra amacımıza ulaşamadıysak sıfıra bastıktan sonra herhangi bir tuşa yine iki kere üst üste hemen basarsak eğer vodafone müşteri temsilcisine direk bağlanabiliriz.