Vodafone 20 TL 2017 Yeni Altın 2GB tarifesi

Vodafone 20 tl paketi, Vodafone 20 TL paketleri nelerdir ? Vodafone Yeni Altın 2 GB tarifesi…

Vodafone yine süper bir kampanya ile karşımızda. 5 mayıs 2017 itibarı ile abonelik alımına tekrar açılan Yeni Altın 2 GB tarifesi ile Her Yöne 500 dk, 1000 SMS, ve 2GB ayda sadece 20 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Fiyat Performans açısından gerçekten çok güzel bir tarife. Benim favorilerim arasına şimdiden girmiş bulunuyor. 

Aşağıda 20 TL lik Vodafone tarife internet adresi ve tüm detaylar yer alıyor. Uzun süredir Vodafone Faturasız kullanan kullanıcılar Altın 1 GB tarifesini hatırlayacaklardır. Bu tarife o tarifenin bir üst modeli :)

Tarife aylık 20 TL dir ve 30 gün sonra iptal etmezseniz otomatik yenilenir.

 

Standart tarife:

Yurtiçi her yöne konuşma: 60 kr/dk

Yurtiçi sms: 60 Kr/adet,

Yurtdışı sms: 75kr/adet

Ayrıntılı Bilgi İçin : http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler-paketler/yeni-alt-n-2gb-tarifesi

Tüm detaylar

5 Mayıs itibariyle sadece müşteri değer yönetiminin önerdiği müşterilere değil tüm kanallardaki satısa acılmıstır.

18.04.2017 tarihi itibarı ile ses ve sms ücreti değiştirilmiştir.

07.03.2017 itibariyle internet asım ücretlendirmesi değiştirişmiştir.

1 Şubat 2017 tarihi itibariyle yapılacak olan isim, içerik ve fiyat değişikliği sehven bildirilmiştir. Değişiklik yapılmayacaktır.

30.01.2017 tarihi itibariyle tarifede bulunan abonelere otomatik olarak Cebinize Uyan Internet Paketi tanımlanacaktır.

23.12.2016 tarihi itibariyle  tarifeye giriş yapan abonelere otomatk olarak cebin,ze uyan internet paketi tanımlanacaktır. İlgili detaylar tarife esaslarında bulunmaktadır.

Sayın yetkili, Bu tarife 30.05.2016 tarihinde yapılan bildirimle abone alımına kısmi olarak tekrar açılmıştır. Abone alımı sadece SMS kanalı ile, müşteri koruma programı kapsamında seçilen kriterlere uygun aboneler için yapılacaktır. Dİğer kanallarda abone alımına halen kapalıdır.

———————–

Sayın yetkili, Bu tarife abone alımına kapalıdır. 05.05.2016 da yapılan bildirim içerik ve isim değişikliğine istinadendir. sistemsel problem nedeniyle bitiş tarihi 13.05.2016 olarak otomatik olarak guncellenmiştir ancak gercek abone alımına kapanma tarihi 12.01.2016 dir. Değişiklik Altın 1GB olan ismin Yeni Altın 2GB, içeriğin ise 1GB yerine 2GB olarak değişmesini kapsar.

====

Sayın yetkili, Bu tarife PAZ 2754 nolu yazımız ile kuruma bildirilmiş olup abone alımına 3.06.2015 tarihinde açılmıştır.Tarife VDFN-TR-00946-001 dosya nosu ile bildirildiği üzere 12.01.2016 tarihinde abone alımına kapanacaktır. Tarifede VDFN-TR-00925-002 dosya numarası ile bildirilen internet aşım ücret değişikliği ve SuperNete Devam Paketi eklemesi teknik sebeplerden ötürü gerçekleştirilemeden iptal edilmiştir. Tarifede halihazırda bulunan aboneler mevcut esaslar ile kullanımlarına devam edeceklerdir.

===============================

* Bu tarife bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

* Bu tarife, Vodafone’a hattını son 30 gün içinde taşıyan  ve son 90 gün içinde hattını Vodafone dan taşımamış olan veya yeni hat alan bireysel faturasız abonelikler için geçerlidir.

* Son 90 gün içerisinde numarasını Vodafone’dan taşımış olan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

* Aboneler bu tarife kapsamında 20 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 1000 SMS ve 2 GB sahibi olurlar. –>12.05.2016 itibariyle 1GB yerine tarife içerisinde 2GB verilmeye başlanmıştır.

* Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da tarife kapsamında yüklenen dakikalar sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa yukarıdaki ücretlendirme geçerlidir.

* Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.

* Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.

* Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.

* Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.

* Abone tarife değişikligi yaptığı durumda tarifesi kapsamında hattına yüklenen dakikalar 30 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.


* Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming,  yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444lü numaralara ve 1le başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.

* Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

* Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

* Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.

* Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

* Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu  ile ücretlendirilir.

* Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez. Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.

* Tarife kapsamında verilen içerikler iptal edilemez. Aboneler dilerlerse farklı bir tarifeye geçiş yapabilirler.

* Tarife kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.

* Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Bu tarifeye 22.02.2017 tarihi itibariyle  5 TL karşılığında her yöne 250 MB olacak şekilde 7 gün geçerli cebinize uyan internet hakkı tanımlanacaktır.

* Cebinize Uyan Internet hakkı 0 TL karşılığında 25 MB kullanım hakkı sağlar, sonrasında tarifenin aşımı her 250 MB 5 TL olarak ücretlenir. Paket tanımlandıktan itibaren 7 gün (1 Hafta) geçerlidir. 7 günün sonunda eğer abone internet kullanımına devam ederse yeni 7 günlük hakkı tarifesinde aktif hale getirilir.

*Cebinize Uyan Internet hakkı bu tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalıdan faturasıza geçiş veya faturasız başka bir tarifeden tarife değişikliği yolu ile gelen abonelere otomatik olarak tanımlanır. Daha önceden bu tarifede olan ve bu hakkı bulunmayan abonelerimize otomatik tanımlama yapılacaktır.

* Cebinize Uyan Internet hakkının kullanım önceliği tarifeden, ek paketlerden, hediye internet haklarından ve diğer tüm promosyonlardan sonradır.

* Internet kullanımı yapmayan abonelerin bakiyesinden 5 TL düşmeyecek ve internet hakkı aktif hale gelmeyecektir.

* Tarifesine internet hakkı tanımlanmış olan abonelerimiz, internet kullanımı yaptıgında ve Cebinize Uyan Internet hakkına kullanım sırası geldiğinde öncelikle 25 MB kullanır ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmez. Daha sonra abone eğer kullanıma devam ederse 5 TL abonenin bakiyesinden düşer ve 250 MB hak tanımlanır. Kullanıma devam edildiği ve 250 MB bitirildiği takdirde ikinci bir 250 MB 5 TL karşılığında abonenin hattına tanımlanır. Abone kullanıma devam ettikçe ve haklarını bitirdikçe bakiyesi var ise yeni 250 MB tanımlanır, herhangi bir maksimum limiti bulunmamaktadır.

*Cebinize Uyan Internet’in 25 MB hakkının tanımlandığı andan itibaren 7 gün (1 hafta) sonrasına kadar yüklenen haklar geçerlidir. Hakların geçerlilik süresi 250 MB ların tanımlandığı andan itibaren değil ilk 25 MB’ın tanımlandığı andan itibaren 7 gündür.

* Cebinize Uyan Internet Paketi tanımlandıktan 7 günün sonra olarak yenilenir.

* Cebinize Uyan Internet Paketi dahilindeki 25 MB ve yüklenen 250 MB haklar 7 gün süresince geçerlidir. 7 günün sonunda kullanılmayan haklar sonraki haftaya devretmez. Geçerlilik süresi 25 MB yüklendiği andan itibaren başlar ve 7 gündür. Bu süre içinde abone kullanımına devam eder ve 250 MB yüklenir ise geçerlilik süresi bu 7 gün içinde kalan gün sayısı kadardır.

* Abonelerine bakiyesinde 5 TL altında bir tutar varsa standart internet aşım fiyatından ücretlendirilir.

*Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

*Cebinize Uyan Internet Paketi’nin  geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.

* Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G’den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)

* Aylık her Yöne Konuşma, Aylık Her Yöne Mini Konuşma, Süper Avantaj, Komple, Her Yöne 500 Dk, Avantaj, Hoşgeldin, Aylık Vodafone içi Katla Kazan, Freezone’a Gel Katla Kazan, Her Yöne Katla Kazan, Hoşgeldin Mini, Hoşgeldin Maksi, Genç 500, Süper Komple, Komple Özgürlük, Hoşgeldin 250, Her Yöne 200 Dk, Hepsi Bir Arada Özgürlük, 3ü 1 Arada, Özgür İkili, Fırsat Üçlü, Yeni Fırsat Üçlü, Hoşgeldin 400, Yeni Özgür İkili, Genç İkili, Hoşgeldin 400 Yeni Hat, Komple Fırsat, Kolay Fırsat 500, Kolay Fırsat, Freezone 3ü Birarada paketleri bu tarife ile birlikte geçerli değildir.

* Vodafone Telekomünikasyon A.Ş kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.

* Vodafone BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.