Vakıfbank Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Vakıfbank müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 222 0 724’ü aramanız yeterli. Bu numarayı tüm operatörlerden ve Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri sayesinde 7 gün 24 saat istediğiniz bankacılık işlemlerinizi müşteri numaranız, kart numaranız ya da TC kimlik numaranızdan herhangi biri ve şifrenizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık işlemleriniz için mesai saatini beklemenize gerek yok. Oturduğunuz yerden saat kaç olursa olsun Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayabilir, bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

  • Kredi Kartı İşlemleri
  • Bankacılık İşlemleri
  • Şifre İşlemleri
  • Emeklilere Özel

Vakıfbank, emekli maaşını Vakıfbank’tan çeken emeklilere özel bir uygulama yapmaktadır. Emekli maaşını Vakıfbank’tan çeken emekli müşterileri, tek bir tuşlamayla kolayca Vakıfbank müşteri hizmetine bağlanabilme ayrıcalığını yaşıyor.

vakıfbank iletişim bilgileri


Vakıfbank, güvenlik bakımından da müşterilerinin kendilerini güvende olduklarını hissetmeleri adına bazı adımlar atmıştır. Telefon bankacılığını kullanırken bilgi almak ve işlem yapabilmek adına çeşitli güvenlik adımlarından geçmeniz çok önemli bir koşuldur. Müşteri hizmetlerini aradığınızda ve konuşma sırasında tüm konuşmalar güvenliğiniz adına kaydedilir. Müşteri hizmetlerini arayıp müşteri temsilcinize bağlanarak yaptığınız işlemlerde güvenliğiniz adına bazı bilgiler sorulur. Vakıfbank telefon bankacılığı aracılığıyla işlemlerinizde şifrenizi telefonunuzun tuşlarını kullanarak kolayca girebilirsiniz. Böylece şifrenizi paylaşmak gibi bir şeye gerek kalmaz.

Vakıfbank telefon bankacılığı, müşteri iletişim merkezleri için “EN 15838 Müşteri İletişim Merkezleri Hizmet Sağlama Gereklilikleri Standardı Belgesi’ ni almaya hak kazanmıştır. Bu belge AB tarafından uluslararası standart olarak kabul edilmektedir. Vakıfbank telefon bankacılığı, Türkiye’de EN 15838 standartlarına uygunluk belgesine sahip olan ilk finansal kurum olma özelliğine sahiptir. Bu belgeyi ilk olarak Türkiye’ye Vakıfbank getirmiştir. Vakıfbank müşteri hizmetleri, müşterilerine 7 gün 24 saat kaliteli hizmet vermek ve müşterilerini memnun etme adına yoğun bir şekilde çalışmaktadır.