uygulamalardan internet kazanma 2018

Bedava internet, uygulamalardan internet kazanma 2018, android bedava internet, vodafone bedava internet, apple bedava internet…

Hangi Platformda internet kazanabilirim?

Hem Apple Store hem Android Markette pek çok internet kazandıran uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaları yüklerken dikkat edeceğiniz husus kullanıcı yorumları olacaktır. Kullanıcı yorumları, uygulamaya verdikleri puanlamalar ve kaç kişinin bu uygulamayı yüklediği, uygulamayı indirmeden önce bakmanız gereken önemli noktalardır. Bir uygulama gerçekten çok fazla indirilmiş olabilir ama kullanıcı yorumları ve puanlamaları kötü olabilir. Hem puanlamaları yüksek hem de kullanıcıların iyi yorumlar yaptıkları uygulamaları seçmeniz boşa zaman kaybı yaşamanızı engelleyecektir.
Bu uygulamalar aldıkları reklamlar ve size yaptığı gösterimler karşılığında hediye dağıttıkları için uygulamalardaki aşırı reklamlar canınızı oldukça sıkabilir. Bunu dışında uygulamanın size sorduğu soruları doğru cevaplayıp ödül olarak verilen internet gigabaytlarını beklemeniz kazanmanız için yeterli olacaktır. Apple Store’daki uygulamalar çok daha sıkı denetlendiğinden bu platformdaki reklamlar hem daha makul seviyede hem de uygulama yazılımcısının size, kazandığınız ödülleri göndermesinde yaşayacağınız problemler daha az görülmektedir. Android platformunda sadece internet kazanmanızı vaat eden programların fazlalığı dikkat çekmektedir.


Servis Sağlayıcıların Uygulamaları Yok mu?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi şirketlerin ara ara bu platformlar için yaptıkları ödüllü yarışmalar ya da etkinlikler olabilmekte. Bunların en dikkat çekeni Turkcell’in yaptığı tuttuğunuz takımla ilgili haberlerin ve maç skorlarının bulunduğu uygulama. Tuttuğunuz takımla ilgili uygulamayı indiriyorsunuz ve tuttuğunuz takımın attığı her gol için size hediye olarak 1 GB internet vermekteler. Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak haftada bir kez hediye çarkından faydalanmanız mümkün. Uygulama çoğunlukla 1 gün 1 GB ödülüne odaklı olsa da 5 GB’a kadar internet hediyesi kazanmanız mümkün. Aynı şekilde Türk Telekom uygulama üzerinden dakika ve paket yüklemelerine hediye internet GB’ları vermekte.

Sonuç olarak biraz bilginizle, biraz şansınızla ve birazda internetten yapacağınız yüklemelerle internet GB’ları kazanma şansına sahipsiniz. Hangisini yapacağını karar verip Market ve Store’ dan dilediğiniz uygulamayı seçin.