Twitter Toplu Takip Etme Kodu

Twitter Toplu Takip Etme Kodu, Twitter kodları, Twitter takipçi kodları, twitter kodu…

Bu yazımızda twitter takip kodu üzerinde duracağız. Bildiğiniz gibi twitter’da takipçi sayımızı arttırmak için birer birer takip etmek tam bir işkence. Bu yüzden aşağıdaki vereceğimiz kod yardımıyla toplu takip yapabilir ve takip yaptığınız kişilerinde size ” takibe takip ” yapması ile takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Ekonomik fiyatlarla twitter Türk takipçi hizmetleri alabilir, twitter’daki takipçilerinizin sayısını kolayca yükseltebilirsiniz. SadeceOn’un güvenli ödeme sistemiyle en kaliteli twitter hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz sayıda aktif ve gerçek Türk takipçi alabilirsiniz, dilerseniz de satılık twitter hesapları ile hazır kitleli bir hesaba sahip olabilirsiniz. SadeceOn twitter hesabınız için ihtiyacınız olabilecek her hizmeti 10 Liradan başlayan fiyatlarla sizlere sunuyor.


Kodu çalıştırmak için tarayıcıya sağ tıklayıp incele seçeneğine basın. Aşağıda vereceğim kodu Console sekmesine girerek çalıştırabilirsiniz.

Twitter Toplu Takip Etme Kodu

count = 0;
jQuery('.stream .ProfileCard-actions > button.user-actions-follow-button > span.button-text, span.follow-text').each(function (i, ele) {
 ele = jQuery(ele);
 if (ele.css('display') != 'block') {
 console.log('already following:', i);
 return;
 }
 setTimeout(function () {
 ele.click();
 }, count++ * 500);
});