Tv8 O ses türkiye başvuru formu

Son günlerin en çok izlenen ve fenomen hale gelen programı o ses Türkiye de dilerseniz sizde boy gösterebilirsiniz. Tarayıcınızdan tv8 o ses Türkiye başvuru formu doldur yazıp aratarak, ya da tv8 in resmi web sitesinden başvurular sekmesine tıklayarak o ses Türkiye başvuru formu seçeneğini kolayca bulabilirsiniz. 

Öncelikle programa yarışmacı olarak mı, yoksa izleyici olarak mı katılmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Yarışmacı olarak katılmak isteyenlere sunulan çeşitli sorular sunulmaktadır. Sizin hakkınızda bilgi sahibi olmak ve sizi tanımak için sorulan bu sorular zorunlu kişisel bilgiler ve isteğe bağlı sorular olarak iki gruba ayrılır. Diğer adaylardan ayrılarak ilgi çekici bir başvuru formu oluşturmak istiyorsanız, tüm sorulara özenle cevap vererek diğer adaylar arasından sıyrılma şansı yakalayabilirsiniz.


Başvuru formunda yazdığınız ve işaretlediğiniz tüm cevaplardan şahıs olarak siz sorumlu tutulursunuz. Yanlış beyan vermenizden dolayı oluşan mağduriyetlerden tv8 bünyesi ve acun medya grubu kesinlikle sorumlu değildir. Ayrıca yanlış beyan veren adayların başvuru formları fark edildiği taktirde iptal edilecektirler.

Kişisel bilgilerinizden ve müzik geçmişinizle alakalı sorular zorunlu olup, doğru bir şekilde özenle cevaplamanız gerekmektedir.

O ses Türkiye Başvuru Katılmak için : https://www.turktelekommuzik.com/o_ses_turkiye_basvuru/