Turkcell T50 Özellikleri

            Akıcı ve akıllı ara yüzü sayesinde hayatınızı kolaylaştıracak bir yenilikle tasarlanmış olan Turkcell T50, size keyifli bir akıllı telefon deneyimi sunacaktır. Basit bir akıllı telefondan çok daha fazlası olan bu akıllı telefon ayrıca bir cep bilgisayarı olma özelliğine sahip bulunuyor. 5 inçlik geniş ekranı, 1.2 GHz Qualcomm8926 işlemcisi sayesinde yüksek performansı ile sizi şaşırtacak olan bu akıllı telefon aynı zamanda 7.8 mm’lik ince ve şık tasarımı ile gözlerinize de hitap edecektir. Android işlemcisinin son versiyonu olan kitkat 4.4.2 işletim sistemi ile donatılmış olan bu telefon ayrıca uzun süre dayanıklı pil ömrü ve hızlı şarj olma özelliklerine de sahiptir.

Turkcell-t50-ozellikleri


Bir bilgisayarda arayıp da bulabileceğiniz her özelliği içine sığdıran bu akıllı telefon hayatınızı kolaylaştıracak. Geliştirilmiş 13 MP ana kamerası sayesinde her güzel anınızı ölümsüzleştirebilir, bütün anlarınızı en küçük detaylarına kadar bir resim karesine sığdırabilirsiniz. Ayrıca 2 MP ön kamerası sayesinde günümüz selfie modasına siz de ayak uydurabilişiniz, kaliteli selfieleriniz ile arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz. Ayrıca bu çektiğiniz muhteşem fotoğrafları hiçbir ek düzeltmeye gerek kalmadan anında sosyal medya hesaplarınızdan sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. HDR özelliği sayesinde ise her ışık ortamında en doğal renkleri yakalayabilir, resimlerinizin çok daha net görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca panaroma, filtre uygulaması ve gülümseme tanıma gibi kamera özellikleri en güzel resimlere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Turkcell-t50

Geleceğin 4G teknolojisini destekleyen bu akıllı telefon ile turbo hızda internete bağlanabilirsiniz. HD ses ve gürültü engelleme özelliği sayesinde konuşma sırasında karşınızdaki kişinin sesini çok daha net ve duru bir şekilde duyabilecek, fil izlemenin ve müzik dinlemenin tadını Dobly Digital Plus teknolojisi sayesinde çıkarabileceksiniz.