Turkcell Sahur Paketi 2016

Turkcell sahur paketi 2016 , turkcell sahur paketi nasıl yapılır, Turkcell Ramazan ayı kampanyaları, turkcell bu yıl sahur paketi yapacak mı , türksel ramazan sahur paketleri …

Her sene Ramazan ayında operatörler çeşitli kampanyalar ve hediyeler vererek kullanıcılarının Razaman ayını doya doya konuşarak ve internete girerek geçirmelerine olanak sağlıyorlar. Turkcell de her sene olduğu gibi bu sene de Ramazan ayına kampanya yaparak kullanıcılarını bedava internet ve bedava dakika ile buluşturuyor. 6 Haziran itibari ile Ramazan ayına girmiş bulunuyoruz. Herkesin Ramazan ayı mübarek olsun.

Turkcell Sahur Paketi 2016 Nedir

Turkcell abonelerinin Ramazan ayı boyunca kullanabileceği çeşitli hediyeler, bedava internet ve bedava sms i kapsamaktadır.

turkcell bedava internet

Turkcell Sahur Paketi Hangi Saatlerde geçerli

Turkcell kullanıcıları Ramazan ayı boyunca her gece 02:00 ile 06:00 arasında Ramazan ayı paketinden faydalanabilirler.

Turkcell Sahur Paketi 2016 Nasıl Yapılır

Öncelikle sahur paketinin ücretsiz olduğunu hatırlatalım. Turkcell aboneleri sahur paketi ile 1 ay boyunca bedava internet ve konuşmadan faydalanabilecekler. Bunun için yapmanız gereken tek şey SAHUR yazarak 2222 ye SMS göndermek. 2222 ye sms gönderdiğinizde sahur paketiniz aktifleşecek ve faturalı – faturasız tüm turkcell kullanıcıları faydalanabilecektir.


Turkcell Sahur Paketi 2016 içeriğinde neler var

Turkcell Sahur paketinizi aktifleştirdiğinizde 1 ay boyunca 2 GB Turkcell bedava internet kullanacabileceksiniz. Ancak tekrar hatırlatmak istiyorum sadece 02:00 ile 06:00 arasındaki internet bakiyeniz bu paketten düşecektir. Gün içerisinde olağan tarifenizdeki interneti kullanacaksınız.

 

Diğer kampanyalar için OPERATOR KAMPANYALARI kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca

Turkcell 500 Mb Bedava internet ,

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2016 ,

Turkcell 500 MB Bedava İnternet yazılarımızı da inceleminizi tavsiye ediyoruz.