Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2016

türkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma, türkcell müşteri hizmetleri no, turkcell müşteri hizmetleri hızlı bağlan 2016 ? 

Turkcell müşteriye direk bağlanma konusunda oldukça ileri bir operatör. Turkcell hangi konuda olursa olsun 3 tuş mantığını işletmektedir. Yani sadece 3 tuşa basarak Turkcell müşteri hizmetleri aşamasına geçebilirsiniz.

Turkcell müşteri hizmetlerine 532 arayarak ulaşabilirsiniz. 532 üzerinden Türkcell müşteri hizmetleri Direk bağlanabilirsiniz. Türkiye’de en iyi çeken operatör olan Turkcell abonelik, şikayet, bilgi alma vs vs birçok konuda hizmet vermekte.

Turkcell numaralarınızdan veya sabit hatlardan 0532 532 00 00 numarasını tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri ni arayabilirsiniz. Güleryüzlü çalışanları ile her konuda bilgi talep edebilirsiniz.


turkcell bedava internet

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlan 2016

Eğer telefonunuz hazır kart ise, 1 – 0 Tuşlarına basarak direk olarak bağlanabilirsiniz.

Eğer telefonunuz faturalı ise 2 ve ardından 2 tuşlarına basarak kolaylıkla direk bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Turkcell ile önceki yazılarımız olanTurkcell 500 Mb bedava internet  ,  Turkcell Bedava İnternet  yazılarımızı da okumanız tavsiye edilir.

Eğer sizde müşteri hizmetlerini aradığınızda bol bol müzik dinlemek istiyorsanız, şikayet öneri ve isteklerinizi direk iletmek istiyorsanız yukarıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.