Turkcell Bedava İnternet

turkcell bedava internet 2018,turkcell bedava internet paketi,,turkcell bedava internet ayarları,turkcell bedava facebook nasıl yapılır sorularının cevapları bu yazımızda.

Turkcell kullanıcılarını bu yazımızda nasıl bedava internet yapabilecekleri konusunda bilgilendireceğiz. 2018 yılına girmemize birkaç gün kala sizlerinde turkcell bedava internet ile ilgili oldukça yoğun sorularınızla karşılaştık. Siz değerli kullanıcılarımızın da işine yarayacağını düşünerek bu yazıyı tekrar kaleme almaya karar verdik.

Turkcell bedava internet 2018 Nasıl Yapabilirim ? 

Turkcell bedava internet yapabilmek için aslında birden fazla seçeneğiniz var. Bunlardan ilki mobil uygulamalar.

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell Bip uygulaması ile 31 Aralık 2017 tarihine kadar bedava internet yapabilirsiniz.

Kampanyanın adı Bip Yıldızı. Eğer Bip Messanger kullanıcısı iseniz Turkcell Bedava internete çok yakınsınız. BİP uygulaması ile haftalık tam 2 GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Öncelikle Bip ile bedava internet kullanabilmeniz için 250 mesaj göndermeniz gerekiyor. Daha sonra Bip yıldızı seçiliyorsunuz ve sistem size haftalık 2 GB Bedava Turkcell İnternet tanımlıyor.

Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları

Turkcell bildiğiniz üzere yeni bir arama motoru çıkarttı. Aşağıdaki linkten Yaani’ye ulaşabilirsiniz.

https://yaani.com.tr/


Yaani site ile beraber mobil uygulamaları da yayınlandı. Mobil uygulamalar Marketlerinden App Store veya Google Play aracılığı ile Yaani mobil uygulamasını telefonunuza yükleyin. İşlem bu kadar basit. Uygulamayı yükledikten sonra kullanmanız durumunda bedava internet şansı sizin olacak.

Turkcell BİP Kampanyası

Üstte Bip uygulaması ile bedava internet kazanabileceğinizden bahsetmiştik. Ancak bunu mesaj göndererek yapıyorduk. Şimdi ise arama ile nasıl Turkcell Bedava internet kazanabileceğinizden bahsedeceğiz.

Bip uygulamasını indirip kayıt olduğunuzda 30 kişiyi arayın. Eğer ilk 200.000 kişi içerisine girebilirseniz tam 10 GB turkcell bedava internet hattınıza tanımlanacak. İlk 200.000 ‘ e yetişemediniz diyelim ikinci 200.000 lik dilimdeki kullanıcılarada tam 5 GB internet Turkcell‘den hediye…

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet

Turkcell Goller Cepte ile 500 MB günlük internet kazanabilirsiniz. Uzun süredir devam eden Goller cepte uygulamasından nasıl internet kazanabilirim diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Yapmanız gereken işlemler aslında çok basit.

Goller Cepte uygulamasını indirin. Daha Sonra Facebook veya Twitter adresleriniz ile uygulamaya giriş yapın. Daha snra ana ekrana geldiğiniz sol üst köşedeki seçeneklerden Telefon numarası ekle seçeneğini seçin. İşlem bu kadar basit. Günlük 500 MB Turkcell Bedava İnternet kazandınız bile !