Turkcell bedava dakika kampanyaları 2016

turkcell bedava dakika,turkcell bedava dakika kampanyası,turkcell bedava 500dk

Ülkemizin telekomünikasyon alanında lider konumunda olan turkcell, sunduğu hizmet kalitesi ve çekim gücü ile her geçen gün müşterilerini attırmakta ve diğer operatörlere örnek nitelikte işler yapmaktadır. Turkcell’in sunduğu kampanyalar ve gençlere yönelik yaptığı işler ile müşterilerini memnun etmektedir.

Turkcel operatörünü tercih edenlerin en çok memnun kaldıkları hizmet ise turkcell bedava dakika kampanyası sunmasıdır. Her geçen gün sundukları kampanya ile ücretsiz dakikalar veren turkcell, konuşma özgürlüğünü doyasıya yaşatmaktadır. Tüm Türkiye de ve dünyada çekim gücü yüksek olan turkcell, yurt dışında da en çok tercih edilen operatörler arasında yerini almıştır. Sundukları yurt dışı konuşma ve internet paketleri ile gurbetçileri memnun etmiştir.


Turkcell operatörünü tercih edenler yükledikleri TL kadar turkcell bedava dakika kazanmaktadırlar. Bunun için yapmanız gereken 20 TL ve üzeri kontör yüklemeniz ve bedava dakikalarınız ile her yöne doyasıya konuşmanız olacaktır. Turkcell’in müşterilere sunduğu sms, konuşma ve internet paketleri diğer operatörlere göre fiyat bakımından daha uygundur. Bizlere sundukları bol tarife paketleri ile doyasıya konuşup sınırsız mesajlaşma imkânı sunmaktadır.

Ayrıca mesajlaşma dışında konuşmayı sevenler için telefonlarına 25 TL yüklemeleri karşılığında turkcell bedava 500 dk telefonunuza yüklenmektedir. Yüklenen bedava 500 dakika ile her yöne doyasıya konuşabilirsiniz. Sundukları hizmet kalitesi ile adından her geçen gün söz ettiren turkcell, aldıkları ödüllerle de zirvede yerini korumayı başarmıştır.