Turk Telekom Sahur Paketi 2016

Turk Telekom Sahur Paketi 2016 , turk telekom sahur paketi nasıl yapılır, avea sahur paketi 2016, ramazan ayı turk telekom kampanyaları , avea ramazan kampanyası, avea sahur bedava internet konularını arıyorsanız yazımız size göre…

Ramazan ayı coşkusuyla geldi. Haziran 6 itibari ile Ramazan ayına girmiş bulunuyoruz. Herkesin Ramazan ayını bu yazı vesilesi ile kutlamak istiyoruz.

Operatörler bu sene de her sene olduğu gibi Ramazan ayına özel sahur paketleri ile karşımızdalar. Turkcell , Vodafone ve Turk Telekom sahur paketleri ile kullancılarına 2016 ramazan ayı boyunca bedava internet sunacaklar. Sevdiklerinizle , eşiniz dostunuz ile internetin keyfine varacaksınız. Önceki yazılarımızda Turkcell Sahur Paketi 2016 ve Vodafone Sahur Paketi 2016 yazılarımızı paylaşmıştık.  Bu yazımızda da Turk Telekom için Sahur paketi özelliklerini ve sorulan soruların cevaplarını yazacağız.

Avea bedava internet

Turk Telekom Avea Sahur Paketi 2016 nedir ?

Turk Telekom abonelerinin 2016 Ramazan ayı boyunca faydalanacağı hediyeleri kapsamaktadır.

Turk Telekom Sahur Paketi Nasıl Yapılır  2016

1 ay boyunca geçerli Türk telekom Sahur Paketi için 5555 e SMS atmanız gerekmekte. 02:00 – 06:00 arasında geçerli sahur paketini aktif hale getirmek için SAHUR yazıp 5555 e sms göndermeniz yeterli. Sms gönderdikten sonra onay mesajı gelecektir ve onay mesajı geldikten sonra Türk Telekom sahur paketinizi doya doya kullanabilirsiniz.


Turk Telekom Sahur Paketi Neler içeriyor

Sahur paketinizi aktif ettiğinizde tamı tamına 10 GB bedava Turk Telekom bedava internet bakiyeniz hattınıza tanımlanacaktır. Geçen senelere nazaran bu sene kotayı oldukça arttıran Türk Telekom bu sene çıtayı oldukça yükseltti. Tam 1 ay boyunca doya doya internete girebileceksiniz.

Türk telekom bedava 10 GB internetin yanında bir de abonelerinin rahat rahat konuşabilmeleri için tam 1000 dk konuşma da vermektedir. Yani Sahur paketi ile toplamda 10 GB internet ve 1000 dk ücretsiz bedava konuşma sahibi olacaksınız.

NOT : SAHUR paketinin gece 02:00 ve 06:00 arasında geçerli olduğunu tekrar hatırlatmak istiyorum.

Faturalı Faturasız Hat Fark ediyor mu ?

Yukarıda anlattığımız sahur paketinden faturalı hat kullanıcıları ücretsiz faydalanabilmektedir. Faturasız hat kullanıcıları için ise bir istisna mevcut. Eğer Sahur paketine başvurmadan 2 gün öncesinde ( 48 saat )  25 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yaparsanız Türk Telekom Sahur paketinden faydalanabilirsiniz.

 

Sahur paketi tamamen ücretsizdir. Üst kısımda anlattığımız gibi sadece faturasız hat kullanıcıları için 25 tl bakiye yüklenmesi gereklidir.