Turk Telekom Dolu 3Gb Paketi

Türk Telekom dolu 3gb kampanyası ile 3GB paketi satın alabilmek mümkündür. Bu paket ile 3gb cepten internet fırsatı, her yöne kullanılabilecek 750 dk. konuşma ve her yöne kullanılabilecek 1000 sms mevcut ve üstelik sadece 27 ₺ vererek sahip olmanız mümkündür. Türk Telekom faturasız olan tarifelerle birbirinden özel fırsatlar ve teklifler sizleri bekliyor. Sizde Türk Telekom faturasız tarifeye geçerek bu pakete sahip olabilirsiniz. 


Pakete sahip olabilmek için ayrıca DOLU3GB yazarak 5555 ‘e mesaj gönderebilir, paketten faydalanabilirsiniz. Yeni hat kullanıcıları ve numarasını taşıyan kullanıcılara özel bu kampanya ile internet konuşma ve mesajlaşmanın tadını çıkarın. Türk Telekom dolu 3gb üye ol seçeneği ile bayilerden veya mesaj yolu ile pakete sahip olabilirsiniz. Kalan kullanımlarını sorgulayabilmek için KALAN DOLU3GB yazarak 5555 e mesaj gönderebilirsiniz. 

Türk Telekom dolu 3gb iptal işlemi için de İPTAL DOLU3GB yazarak mesaj gönderebilir iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom avantajları ve fırsatları için bayilere gelebilir veya internet aracılığı ile bilgi sahibi olabilirsiniz.