Turk Telekom Bolhızlı5Gb Paketi

Türk Telekom kampanyalar yapmaya sürekli olarak devam etmektedir. Ülkemizde en çok kullanılan GSM operatörü olan Türk Telekom verdiği kaliteli hizmet ve yüzlerce çekim noktası ile abone sayısını sürekli olarak yükseltmektedir. Türk Telekom paketler hazırlayarak üyelerine sürekli yeni imkânlar vermektedir. 

En son avantajlı bir şekilde çıkardığı paketi, Türk Telekom bolhızlı5gb çeşitli özellikleri ile daha şimdiden birçok abone bu pakete geçmiştir. Bolhızlı5gb nedir bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse şöyledir. Bolhızlı5gb kampanyası 35 Türk lirasına her yöne 750 dakika, her yöne 1000 sms ve 5 GB cepten internet kullanma hakkı vermektedir. Bol hızlı 5 GB internet paketinden faydalanmak için yapmanız gereken son 30 gün içerisinde ya yeni bir hat almak ya da mevcut numaranızı Türk Telekom’a taşımak yeterlidir.


Türk Telekom abonelerine en hızlı interneti en ekonomik şekilde vermek için kampanyalar yapmaya devam etmektedir. Sizde bol hızlı 5 GB paketine geçmek için hemen bir Türk Telekom bayisine ya da telefonunuzdan BOLHIZLI5GB yazıp 5555 ‘ e göndermeniz yeterlidir. İstediğiniz zaman bu paketi iptal etmek için ise bolhızlı5gb iptal et yazıp 5555′ e sms atabilirsiniz.