Toplu Tweet Silme

Twitter toplu tweet nasıl silinir, tweetlerimi nasıl silerim, toplu tweet silme nasıl yapılır diyorsanız bu yazımız tam size göre.

En çok kullanılan sosyal medya araçlarından olan twitter ile birçok düşüncemizi tweet halinde yayınlayabiliyoruz. Fakat 140 karakterden oluşan bu kısa yazılar gün geçtikçe birikmekte. Bütün tweetlerinizden artık kurtulmak istiyor olabilirsiniz. Twitter üzerinden tek tek tweetleri silme olanağınız var. 


Tek tek tweetleri silmek ise saatlerinizi hatta uzun yıllardır twitter kullananların günlerini bile alabilir. Bu nedenle toplu olarak tweet silmek işimizi hem kolaylaştıracak hem de bize zaman kazandıracaktır. Peki ya toplu tweet silme nasıl yapılır? Toplu tweet silmek için birçok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalardan birini seçerek tweetlerinizi toplu olarak silebilirsiniz. Dilerseniz kendinizde belirli süreler seçerek sadece seçtiğiniz tarihlerde ki tweetleri toplu olarak silebilirsiniz.

Mesela 2 ay öncesinde ki tweetleri sil seçeneği ile sadece 2 ay önce ki tweetlerinizin hepsini sildirebilirsiniz. Toplu tweet silme uygulamalarının da birçoğunda 3200 tweet silme sınırı bulunmaktadır. 3200 den daha fazla tweet silmek istiyorsanız twitter archive eraser uygulamasını kullanabilirsiniz. Çünkü bu uygulama da hiç bir limit olmadan dilediğiniz kadar toplu olarak tweet silebilirsiniz.