Tivibu İletişim Bilgileri

Tivibu Nasıl Ulaşırım? 

Tivibu iletişim için Tivibu çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Tivibu iletişim bilgileri telefon numarası eğer ki işleminiz yeni abonelik ise 0850 480 0 375 arayabilirsiniz. Eğer ki diğer işlemler için arıyorsanız 444 1 444 aramanız gerekmektedir. 

Tivibu Çağrı Merkezi İle İlgili Bilgi 

0850 480 0 375 Numara çevrildikten sonra;

1 -) Yeni abonelik

2 -) Diğer İşlemler ( Farklı Telefon İletişimi Verecektir)

Not, Diğer işlemleri seçtiğinizde size 444 1 444 numarasına yönlendirileceksiniz. 

444 1 444 Numarasını çevirdikten sonra;

1 -) Mobil İçin

2 -) Sabit İnternet için

3 -) Sabit hat için

4 -) Tivibu için 


TİVİBU işlemleri için 4 e bastığınızda direk sizi müşteri temsilcisine bağlayacaktır. Tivibu müşteri temsilcisine beklemeden hızlı bir şekilde ulaşmak için ise, Tivibu çağrı merkezini aradığınızda 4 tuşuna basarak direkt bağlanabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda direkt yukarıda verilen numarayı çevirmeniz yeterli olacaktır. Hiç beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz, dediğimiz yöntem ile hızlıca bağlanabilirsiniz.

tivibu iletişim bilgileri

Uyarı; Google’da araştırdığınızda birden fazla farklı telefon numaraları karşınıza çıkmaktadır. Ama bunların çoğu satış ofislerinin numaralarıdır. Direk herhangi bir sorunda veya paketler ile ilgili işlemler için ulaşmanız gereken numara yukardadır. Hiçbir satış ofisi sizin TİVİBU sorunuz ile ilgilenmez çözmezler de o yüzden, yapmanız gereken direk olarak çağrı merkezi ile iletişime geçerek sorununuzu belirtmeniz ve sorununuzun çözülmesini beklemenizdir.

Bu konuda, TİVİBU profesyonel çalışanları ile 7/24 saat müşterilerine hizmet vermek için çalışmakta ve sizlerden gelen sorunları hızlı çözüm üretmek için çabalamaktadırlar.