Thug life ne demek, android thug life yapma

Thug life… Son zamanlarda sosyal medyanın da etkisiyle bu kelimeleri oldukça sık duyar olduk.Peki nereden çıktı bu Thug life ve Thug life ne demek ?

Bu akımı başlatanların başında 2Pac patron geliyor, Thug life isimli bir çeteye üyedir.

Thug life COOL olmaktır. Sembolleri ise neden sigara ve gözlüktür sanırım az önceki COOL tabirinden anlamışsınızdır. 2Pac’in göğsünde de Thug life yazılı bir dövmenin bulunduğunu hatırlatayım.

Thug Life Ne demek

Thug life Türkçe tam karşılığı “Haydut Hayatı” olarak geçmekte. Thug life çevrilmeden dursa daha hoş sanki =)

Thug life ortaya çıktıktan sonra büyük patlama yaşadı ve kişiler videolarda bunu sıksık gözlük ve sigara sembolleri ile kullanmaya başladılar. Bazen bir keçiye, bazen bebeklere, bazen yaşlılara bu sembolleri yerleştirerek akımın yayılmasını sağladılar. Hatta Thug life videosu yapabilmek için bir Android programı bile var. İsterseniz program ile yazıya devam edeyim :

Android Thug Life Yapma

Thug life videoları diye tabir edebileceğimiz videolar genelde kısa videolar halinde yayınlanmaktalar. Thug life videolarında en vazgeçilmez kısım bana göre video sonlarına eklenen müzikler. İnternette thug life müzikleri diye arama yaptığınızda kolayca bulabilirsiniz.


 Thug life videosu nasıl yapılır ?

Thug life video maker android uygulaması sayesinde thug life videoları yapabilirsiniz. Uygulama linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı indirin ve açın. Açtıktan sonra ayar yapabileceğiniz alanlar ekleyebileceğiniz müzikleri vs inceleyin. Aşağıdaki gibi görüntüler gelecek. Thug life yazısının videonuza bu ekranlardan ekleyebilir, zoom in ve zoom out ile yakınlaştırma ayarlayabilirsiniz. Oldukça pratik ve basit bir şekilde thug life videonuzu oluşturabilirsiniz.

thug life thug life yapma android thug life
Uygulama görüntüleri yukarıdaki resimlerdeki gibidir. Kullanımı da az önce söylediğim gibi oldukça kolay ve kullanışlıdır.