Temple Run 2 indir

temple run 2 indir


Temple Run 2 yaptığı bağımlılık nedeniyle milyonlarca kullanıcı tarafından indirildi ve belki milyarlarca saat oynandı. Tabi bu kadar çok kullanıcıya ulaşmasındaki en büyük etken temple run 2 indirmenin ücretsiz olması.
Oyunun temel mantığı aslında oldukça basit. Olabildiğince uzun mesafeye ulaşmak ve bu esnada en çok altını toplamak. Topladığınız altınlarla oyunun yeni özelliklerini aktif hale getirebiliyor ve oyundan aldığınız zevki katlayabiliyorsunuz.
Oyunda birden fazla karakter mevcut, topladığınız altınlarla yeni oyuncuları kullanıma açtığınızda yeni özelliklerde oyuna dahil oluyor. Tabi bunları yapabilmek için çok fazla altına ihtiyacınız olacağını belirtmek gerekiyor.
Oyunda ayrıca Gem adı verilen yeşil elmaslarda mevcut. Yeşil elmaslar öldüğünüzde kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlayan mücevherlerdir.
Temple Run 2 bölüm atlama özelliği olmamasına rağmen altın ve gemler ile yeni özellikler kazandırılması sayesinde oldukça eğlenceli bir oyun.
Eğlencenin tadını çıkarmak için sizde tablet yada telefonunuza temple run 2 indirin ve bu heyecanlı maceraya katılın.
Android sürüm uyuşmazlığı nedeniyle tablet yada telefonunuza google play üzerinden Temple Run 2 indirmeyi başaramadıysanız aşağıdaki linke tıklayarak Temple Run 2 apk dosyasını indirebilir, indirdiğiniz dosyanın kurulumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Detaylı bilgi için
www.templerun2indir.com