Telefon Dinleme Yazılımı

Akıllı telefonlar ve mobil pazar günden güne büyümeye devam ediyor. Akıllı telefonlar çıkmadan önce kullandığımız teknolojiyle şimdi kullandığımız teknolojiyi bir yan yana getirin. Çok değil 5-6 yıl öncesini düşünün. Kimsenin aklına telefon piyasasının bu denli insan hayatı içerisine gireceği gelmezdi herhalde ya da insanların mobil teknolojiye ve yeni çıkan modellere bu kadar çabuk alışıp adapte olacağının.

Akıllı telefonlar hayatımıza girdikten sonra birçok avantaj ve dezavantajı da beraberinde getirdi. Telefonların avantajlarının en başında tabi ki internet kullanımının cebe girmesiyle birlikte hayatın kolaylaşması oldu. En basitinden sadece tek bir banka uygulaması ile para gönderme, borç ödeme ve önceden şubelerde yapılması gereken işlemler cebimize girdi. Keza sosyal medya için de aynı şeyler geçerli. Facebook ve Twitter yanına birçok yeni sosyal medya sitesi eklendi. Bu sitelerin de uygulamaları ile sosyal medyayı da artık cebimizde taşıyoruz. Kullanıcı etkileşimli uygulamalar ve oyunlar da bizi telefonlara bağlayan önemli uygulamalardan.

telefon dinleme yazılımı


Yukarıda yazdığım konuları zaten herkesin bildiği aşikar. Önemli olan kısım telefonların dezavantajları içerisinde yer alıyor. Bu denli hızlı gelişimin yanında akıllı telefona sahip olma yaşı oldukça düştü ve çocuklar çok küçük yaşlarda tablet bilgisayar ve telefon sahibi olmaya başladılar. Ailelerin de açıkçası bu konuda yapabileceği pek bir şey yok çünkü çocuklar çevrelerinde ne görürlerse onu isterler ve bu konuda da onlara hak vermek gerekir. Bu dezavantajı ise avantaja çevirmenin bir yolu var, telefon dinleme. Çeşitli telefon yazılımları ile gerek Android gerek IOS gerekse BlackBerry telefonlar olsun bu telefonların yerini tespit etmek ve çocuklarınızın nerede ne yaptığını ve kimlerle konuştuğunu öğrenebilirsiniz. Dinleme programlarını yasal çerçevede ve kötü bir amaç olmadan kullanırsanız aslında oldukça faydalı programlardır. Dinleme programlarında kayıt etme, sms takibi, telefonun yerini tespit edebilme, internet kayıtları gibi birçok fonksiyon bulunmaktadır.

Son olarak şunu unutmayın teknoloji ve yazılımlar gizli ve doğru kullanıldığında gerçekten inanılmaz faydalıdır.