Teb Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2018

Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak mümkün. Bunun için dakikalarca telesekreterin anonsunu dinlemek yerine Teb müşteri hizmetleri numarası olarak 0 850 200 06 66 numarası aranabilir.

Arama yapıldıktan sonra sizi karşılayacak olan telesekreterin birçok yönlendirmeye dayalı menü tuşlamalarını sizlerden isteyecektir. Eğer bunlara takılmadan doğrudan sorunlarınızı müşteri temsilcisine iletmek istiyorsanız 3 – 1 – 1 olarak sırasıyla tuşlamaları gerçekleştirip Teb direk bağlanma işlemini başarılı bir biçimde tamamlayabilirsiniz.


Bu işlem sayesinde TEB ile ilgili birçok işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde canlı destek alarak gerçekleştirmek ve de bu sayede Teb telefon no ile müşteri hizmetlerinin sunmuş oldukları hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra TEB müşteri hizmetleri ile yapmış olduğunuz görüşmeler daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kayıt altında tutulmaktadır. Bu yöntem kullanılarak doğrudan müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek bankacılık işlemleri konusunda birçok fırsatları, kredi kartı veya bank kart işlemlerini, havale veya transfer işlemlerini Teb iletişim bilgileri sayesinde anında gerçekleştirmek son derece kısa yoldan gerçekleştirilecek işlemlerden olur.