Slither io taktikleri

Slither io taktikleri ,  slither io nasıl hızlı büyüyebilirim, slither io hilesi var mı gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Slither io nedir nasıl oynanır yazımızı incelemediyseniz öncelikle onu okumanızı tavsiye ediyoruz.

Slither io Taktikleri

Slither io’da agar io‘daki gibi büyümek için çok zaman kaybetmenize gerek yok. Eğer çok büyük bir yılan öldüğünde direk parçalanan hücreleri alırsanız bir anda büyüyebilirsiniz. Bunun için sağ alttaki haritadaki konumunuza bakın ve sürekli en orta kısıma doğru ilerleyin. Genellikle hareketlilik o civarlarda oluyor ve büyük yılanlar ortada daha fazla bulunuyor. Hızlı bir şekilde ortaya ilerledikten sonra gözünüze büyük bir yılan kestirin ve eğer 100-200 puan civarındaysanız büyük yılanın başına doğru ilerleyin. Baş kısmına geldiğinizde mouse’unuzun sol tuşunu kullanıp hızlanarak büyük yılanın önüne kırın ve gövdenize çarpmasını sağlayın. Bu sayede hem çok zevk alacaksınız hem de kısa sürede büyüyebileceksiniz.


slither io nedir nasıl oynanır kodbankasi

Slither io gerçekten harika bir oyun ve kafa dağıtmak için birebir. Peki Slither io da skin nasıl yapılır

Slither io skin Nasıl Yapılır

Slither io da skin değiştirmek için sosyal medya hesaplarında paylaşmanız yeterli. Slither.io adresine girdikten sonra sağ alttaki sosyal medya hesaplarına tıklayıp paylaşarak skin modunu açabilirsiniz. Skin modu açıldığında sol alt menüde skin değiştirme butonunu göreceksiniz ve böylece farklı skinler ile slither io oynayabilirsini.

Slither io da skin değiştirmek video :