Slither io Nedir Nasıl oynanır ?

Slither io nedir , slither io nasıl oynanır, slither io skin, slither io hilesi ve çok daha fazlası bu yazımızda.

Agar.io ilk çıktığı zamanlarda tarayıcı tabanlı oyunlarda çığır açmıştı. Dünyanın dört bir yanından binlerce kişi agar.io ile zaman geçirmenin tadını çıkarıyordu. Şimdi de Agar.io’nun yapımcılarından efsane bir oyun olan Slither io ‘ yu inceleyeceğiz.

Slither io nedir Nasıl Oynanır ?

Slither io tarayıcı tabanlı bir oyundur. 10 puan ile küçük bir yılan olarak oyuna başlıyorsunuz ve yerdeki yemler ile hücrelere bölünen diğer yılanlardan ortaya çıkan büyük parçaları topluyorsunuz. Bu oyunun en güzel tarafı çok küçük de olsanız büyük yılanları avlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta kafanızı diğer yılanların vücuduna çarpmamalısınız. Ben en çok 24.000 puan yapabildim ve oyunun lideri konumundaydım keşke printscreen alsaydım :)


Oyuna bir kere girdiğinizde kesinlikle bağımlısı olacaksınız, bunun garantisini veriyorum. Ancak çok hırs yapmayın ve çok hücre gördüğünüzde direk hızlanıp ortaya atlamayın çünkü çok kalabalık ve küçük yılanlara çarpabilirsiniz.

slither io nedir nasıl oynanır kodbankasi

NOT : Mouse’unuzun sol tuşuna basılı tutarak hızlı ilerleyebilirsiniz ancak hızlı gittiğinizde gittikçe küçülmeye başlayacağınızı unutmayın.

Oyunda sağ üst köşede o anki birinciler tablosunu ve birincinin ne kadar puanı olduğunu görebiliyorsunuz.

Psikopat oyun agar io ve Agar io hilesi nasıl yapılır konulu yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Slither io taktikleri de diğer yazımızda :)