Show Tv,Tgrt,Star Tv,a haber,Trt, Fox Tüm Kanalların İhbar Hatları

Show TvTgrt,Star Tv,a haber,Trt, Fox Tüm Kanalların İhbar Hatları,Show Tv whatsapp ihbar, Tgrt whatsapp ihbar,Star Tv ihbar,a haber whatsapp haber ,Trt haber whatsapp, Fox tv whatsapp ihbar hatları…

Kanalların ihbar hatları ile yayınlanmasını istediğiniz ve önemli olduğunu düşündüğünüz haberler var ise kanallar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca gelişen teknoloji ile bu ihbarları dilerseniz whatsapp yoluyla kolayca yapabilir haberlerinizi tüm Türkiye ile paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Çeşitli ihbar numaraları ise şu şekildedir;

Kanal D ihbar hattı; *****, aynı zamanda bu numaraya whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.

-+***** numarasından Show tv‘nin ihbar hattına ulaşabilirsiniz. Bu numara ayrıca Show tv whatsapp numarası olarak ta kullanılmaktadır.


– Trt kanalına iletmek istediğiniz bir haber ya da video varsa TRT whatsapp ihbar hattı aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Trt whatsapp ihbar hattının numarası ise; ****’ dir.

– Tgrt haber whatsapp ihbar hattına ulaşmak isterseniz, **** numaralı hattı ya da ****  numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.

Fox tv whatsapp ihbar hattı numarasına *** ten dilediğinizde iletişime geçebilmektesiniz. 

Star tv ihbar hattı aynı zamanda whatsapp ihbar hattı olma özelliği taşımaktadır. Bu sayede sadece sözlü haberlerinizi değil herhangi bir delil ya da belgenizi de kanala sunma imkânınız bulunmaktadır. Star tv ihbar numarası ise ****  ‘dir.