Sesli ve Görüntülü Konuşma programları indir

Son günlerde büyük bir hızla yayılan dokunmatik akıllı cep telefonlar ile birlikte yazılımcı firmaları birbiriyle rekabet içinde olup birbirinden güzel yeni uygulamaları piyasaya sürmektedirler. Çıkarılan programlar artık sadece mobilde değil bilgisayarımıza ücretsiz yükleyip kullanabilmemizi sağlayacak şekilde yazılmaya başlandı. Bu yazılan programların hepsi hemen hemen 1 hafta veya 1 ay gibi bir süreçte sürekli olarak kendilerini güncellemektedirler ve son sürümlerini yayınlamaktadırlar. Neredeyse birçok uygulamayı bilgisayarımızda ücretsiz kullanarak en iyi şekilde ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz. En çok kullandığımız uygulamalar arasında bulunan sanırım iletişim internet programlarıdır dır. Son sürüm program indirmek için sürekli olarak programları veya program sitelerini takip etmelisiniz. Son sürüm program indirmek için indirson.com sitesinden faydalanabilirsiniz. Çok uzakta bulunan sevdiğimizle görüntülü, sesli, anlık mesaj ve dosya paylaşımlarında bulunabilmemiz bizler adına büyük bir avantaj olsa gerek.
Görüntülü android mobil cihazlarında ve Windows bilgisayarımıza yükleyip konuşmamızı sağlayan KakaoTalk android mobil iletişim uygulaması sayesinde sevdiklerimizle ücretsiz HD ses kalitesiyle konuşabiliyoruz. Sadece uygulamayı kullanan dostlarımızla konuşabildiğimizi belirterek özelliklerinden bahsedelim. Sohbetleri daha keyifli hale getiren diğer haberleşme yazılımlarından ayıran en belirgin özelliği ses değiştirme seçeneğinin olmasıdır. Ayrıca içerisinde bulunan 250’den fazla oyun oynama seçeneği sayesinde sıkıldığımız zamanlarda eğlenceli oyunlar ile vakit geçirebiliyorsunuz. Arkadaşlarımızla konuşma esnasında ister görüntülü, sesli ya da anlık mesajlar ile sohbet edebiliyoruz. Tanımadığınız kişiler ile de irtibat kurmamıza izin veren program sayesinde yepyeni arkadaşlar edinebiliyoruz. Dosya transfer etme konusunda da oldukça güvenli ve hızlı çalışabilme özelliği ile dikkat çekiyor.


bandicam 2015-08-24 21-31-31-503
Birden fazla kişiyle aynı anda konuşabilmek ve tanımadığınız insanların kurmuş olduğu gruplara katılıp sohbet esnasında yeni arkadaşlar edinmeyi isteyen kullanıcılar için çok ideal bir uygulamadan bahsedelim. Zello bas konuş Android ve Windows iletişim uygulaması ile hem ücretsiz konuşun hem de yeni arkadaşlar edinin. Tek yapmanız gereken kullanıcı kimliği oluşturup kullanmaya başlamak. Ses kalitesi sayesinde sesli sohbetin en iyi sağlandığı popüler mobil uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Yeni arkadaşlar edinmenin program sayesinde ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz. Eğlenceli hoş sohbetlerde keyifli zaman geçirerek daima gülümsediğiniz fark edebilirsiniz. Popüler kanal listesini sizlere listeleyerek sohbetin en koyu olduğu en çok ziyaret edilen guruplara dâhil olabilme imkânı da sunmaktadır. Dil seçeneğini seçerek istediğiniz dilde kullanma ve gelen mesajları bildirim sesiyle sizi uyarmaktadır. Kolay kullanım ara yüz ekranı ile çok tercih edilen sohbet programı olma özelliğini taşıyor. Sesli program indirme ve bir çok program hakkında detaylı bilgi almak için www.indirson.com adresinden faydalanabilirsiniz.