Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma 2018

Şekerbank, tarımı desteklemek amacıyla Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş. adıyla Eskişehir’de 12 Ekim 1953 tarihinde kurulmuştur. Daha sonra banka Ankara’ya taşınınca Şekerbank adını almıştır. Şuanda halihazırda bankanın genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır.

Tarımsal faaliyetleri desteklemek amacıyla kurulan bankanın şubeleri daha çok Anadolu’da yaygındır. Bulunduğunuz şehirde Şekerbank şubesi yoksa şubeye gitmeden de oturduğunuz yerden internet bankacılığı aracılığıyla, bankamız müşterisi olun ya da olmayın işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

0850 222 78 78 telefonu arayarak internet bankacılığı işlemlerinize bağlanabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda sistem sizi otomatik olarak bankanın sesli yanıt sistemine yönlendirecektir. Sesli yanıt sistemi sizden yapmak istediğiniz şeyi kısaca anlatmanızı isteyecektir. Bu sistem aracılığıyla dilediğiniz işlemleri kolayca yapabilirsiniz.


Fakat ben sesli yanıt sistemiyle istediğim menüye ulaşamıyorum ya da o kadar çok vaktim yok diyorsanız; yapmanız gereken çok basit. Arama motorlarına Şekerbank müşteri temsilcisi direk bağlan yazdığınızda çok fazla cevap karşınıza çıkmayacaktır. Şimdi sizlere müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmanız için yapmanız gerekeni söylüyoruz.

Öncelikle Şekerbank telefon numarası olan 444 78 78 nolu hattı aradıktan sonra hiçbir tuşa basmandan beklerseniz, sistem sizi otomatik olarak müşteri hizmetleri yetkilisine bağlayacaktır. Sizden bu şekilde fazla vakit harcamadan işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.