Sebze Yemekleri

Yemek tarifi aramalarında adresiniz Nefis Yemek Tarifleri

Yayın hayatına 2007 yılında bir yemek tarifi blogu olarak başlayan Nefis Yemek tarifleri kuruluşundan itibaren geçen 10 yılda çok büyük aşama kat ederek kullanıcılarına 300.000 civarında yemek tarifi sunuyor. Kuruluşunun ilk 2 yılından sonra kullanıcılarının da yemek tarifleri paylaşımı yapmaya başlaması hem kullanıcıların kendi özel tariflerini diğer kullanıcıları ile paylaşma olanağı bulmasına hem de site içerisinde yer alan yemek tarifi sayısında ve çeşitliliğinde 300.000 sayısının yakalanmasına katkı sağlamıştır. Nefis Yemek Tarifleri sitesinde herkesin bildiği sebze yemekleri tariflerinden tutun da hiç duymadığınız veya tatmadığınız tariflere kadar çok farklı çeşitlerde tariflerin bulunması da kullanıcıların yoğun ilgi göstermesini sağlamıştır.

Nefis Yemek Tarifleri hayatınızı kolaylaştırıyor

Nefis Yemek Tarifleri sitemizde yer alan yemek tariflerinin tamamında malzemelerden, hazırlanışa kadar her aşamanın resimli olarak anlatılıyor olması kullanıcıların çok kolay bir şekilde yemek yapmasına olanak sağlıyor. Bu özelliğinin yanında yemek tariflerinin hazırlanışının videolarının olması da mutfak kullanıcılarının ve yemek yapan bireylerin hayatını kolaylaştırıyor. Site kullanıcılarının ekledikleri yemek tarifleri içerisinde de fotoğraf paylaşabiliyor olması tüm yemek tariflerinde resimli anlatımlar olmasını sağlıyor. Et yemekleri, sebze yemekleri ve diyet yemekleri olarak her kullanıcı için onlarca farklı yemek tarifi olması Nefis Yemek Tarifleri sitesinin rakiplerinden önde olmasını ve güvenilirlik açısından da en güvenilir site olmasını sağlamıştır.


Nefis Yemek tarifleri sitesinde yer alan tüm yemek tariflerinde 2 ve 3 dakikalık tarif videolarının olması kullanıcılar açısından tariflerin daha anlaşılır olmasını sağlamış, ayrıca tarife duyulan güveni bir üst noktaya taşımıştır. Özellikle resimli tarifleri bir tık üste çıkaran videolu yemek tarifleri ile hem kullanıcılar hem de yemek tariflerinden faydalanan site ziyaretçileri için çok kullanışlı ve faydalı bir site haline gelmiştir. Günümüzde internet kullana herkesin kolayca ulaşabileceği ve yemek tarifi ekleyebileceği Nefis Yemek Tarifleri sitesinde her türlü yemek tarifinin yanında tatlı türleri, salata, meze gibi yemek tariflerinin resimli anlatımını ve videolu anlatımını bulabilirsiniz. Oldukça popüler olması, güvenilir olması ve çok sayıda kullanıcısı olması yemek tarifi siteleri içinde en çok ziyaret edilen site olmasını sağlamıştır.
Sosyal medya fenomeni Nefis Yemek tarifleri

İnternet ortamında en çok ziyaret edilen yemek tarifi sitesi olan Nefis Yemek tarifleri sosyal medyada da fenomen haline gelmiştir. Sosyal medya kullanıcıları günümüzde çok kalabalık bir aile olduğu için sosyal medyada da yer almaya karar veren Nefis Yemek tarifleri youtube kanalı ile 850.000’e yakın takipçi kazanmış ve çok kalabalık bir aile olmuştur. Youtube ile birlikte instagram, pinterest ve facebook gibi sosyal medya ağlarında da hesapları bulunan Nefis Yemek Tarifleri 4.5 milyona yakın takipçi ailesi ile facebook mecrasında da farkını ortaya koymuştur.

Mobil uygulamalar içinde Nefis Yemek Tarifleri

Gelişen teknolojiyi çok yakından takip eden ve bu gelişmeleri kendi bünyesine hızla entegre etmeyi başaran Nefis Yemek tarifleri android ve ios uygulamaları ile cep telefonu ve tabletlerden de kolay bir şekilde tüm tarif arşivine ulaşım imkanı sağlıyor. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan mobil uygulamalar sayesinde her dakika yemek tariflerine ulaşma imkanı, bu gün ne pişirsem soru ortadan kalkmış durumda. Bu Derecede gelişmiş ve faydalı bir uygulamanın Googleplay ve Applestore’dan ücretsiz olarak indirebiliyor olması Nefis yemek tariflerinin kullanıcılarına sunduğu çok özel bir imkan. Yemek tarifleri alanında sektöre yön veren ve yeniliklerin öncüsü olan nefis yemek tariflerinin gelecekte imza atacağı işler merakla izlenmeye devam edecek gibi görünüyor.