Sancaktepe Kombi Servisi

Beyaz eşyalar evlerin ve işyerlerinin olmazsa olmazı. Buzdolapları her gün çalışır durumda bulunarak yiyeceklerin korunmasını sağlarken, çamaşır makineleri de her kumaşa uygun ayarları sayesinde çamaşırlarınızın bozulmadan yıkanmasını sağlar. Bulaşık makinesi de yine özellikle neredeyse artık çoğunluğu çalışan kadınların yaşamını kolaylaştırırken bunlardan herhangi birinin arızalanması durumunda programlar aksayabilir. Kombiler de buzdolabı gibi yaz kış hiç durmadan çalışırken bunun arızalanması insan yaşamını da riske atacağı için en ufak bir farklılık görüldüğünde muhakkak kombi servisi çağırmak gerekecektir.

Sancaktepe Kombi Servisi


Beyaz eşya servisi konusunda yıllardır kaliteli hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren Ümraniye Arçelik Servisi’ni  arayabilir 0216 471 59 56 numaralı telefon aracılığıyla dilerseniz arıza kaydı bırakabilirsiniz. Firmamızda yukarıda saydığımız tüm beyaz eşyaların servisi bulunurken buna ilave olarak klima ile birlikte aklınıza gelebilecek her türlü beyaz eşya da bulunmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz numaralar aracılığıyla dilerseniz iletişime geçeceğiniz firmamızdan markası ne olursa olsun tüm beyaz eşyalarınızın servisini alabilirsiniz. İstanbul un özellikle Anadolu yakasının tüm semtlerinde şubesi bulunan firmamız Sancaktepe Arçelik servisi ile de sizlere kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Arayıp belli bir gün ve saate randevu verdiğiniz firmamızdan personeller gerekli malzemeler ile gelecek olup o saatte sizlerin evde olmanız önemli bir ayrıntıdır. Genellikle yaşanan evde kimsenin bulunmaması durumu dolayısıyla her iki taraf da sorun yaşamaktadır.