Retrica, Android için En iyi Fotoğraf Efekt Uygulaması

Hayatımızın birer parçası haline gelen akıllı telefonların en önemli özelliği kuşkusuz fotoğraf çekilebilmesi kamerasını kullanarak seçtiğimiz fotoğrafları birer fotoğrafçı gibi düzenleyip sosyal paylaşım sitelerinde paylaşacağımı ücretsiz birçok Android uygulaması bulunmakta bu yazımızda size bu uygulamalardan bahsedeceğiz.

Retrica; Appstore büyük başarılar yakalayan uygulama kısa bir süre önce Android Market de yerini aldı ve popüler uygulamalar arasında en başa oturdu ücretsiz olarak indirilmeye sunulan uygulama Android kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmeyi başardı.

retrica2retricaretrica3


Retrica özelliklerinden bahsedecek olursak içerisinde 80 den fazla fotoğraf filtresi bulunmakta bu filtreleri uygulamak için önceden foto çekmeniz gerekmiyor Retrica da filtreleri foto çekmeden önce ayarlayıp ekranda filtrenin nasıl göründüğünü görerek fotoğraflarınızı çekiyorsunuz bu özelliğiyle rakipleri geride bırakıyor. Cihazınızın kamerasını kullanmadan direk Retrica kullanarak profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Son dönemlerin popüler Selfies çılgınlığını da*düşünen Retrica ön kamera desteğiyle kendi profil fotoğrafınızı benzersiz filtrelerini kullanarak oluşturabilirsiniz. Playstore üzerinden indirmede sorun yaşayanlar Android oyun indir kategorisinde başarılı sitelerinden olan Androidoyunlar.net üzerinden ücretsiz olarak Retrica Apk*olarak indirebilirsiniz.