Pokemon Go Android İndir

Pokemon go indir , pokemon go android nasıl indirilir, pokemon go nasıl oynanır, pokemon go.

90 neslinin efsane çizgi filmi Pokemon’un Android ve IOS versiyonları sonunda yayına çıktı. Pokemon Go adından piyasaya sürülen oyunu kısa sürede milyonlarca kişiyi etkisi altına aldı.

Pokemon Go Android İndir

Öncelikle size kötü bir haber ile devam etmemiz gerekiyor. Pokemon Go Android ve IOS için çıktı ancak malesef ülkemizde resmi olarak indiremiyorsunuz. Ancak her zamanki gibi bunun da çözümü bulundu ve Android telefon kullanıcıları pokemon go apk dosyasını indirip oyunu oynayabilirler.

pokemon go android indir

Pokemon Go Nasıl oynanır

Oyun telefonunuzun kamerasını, konumunu ve internetinizi kullanarak pokemon yakalamınaza olanak sağlıyor. Örneğin tuvalette pidgey yakalayabilirsiniz :)


Oyun eşzamanlı olarak bulunduğunuz konumu gösteriyor ve sağa sola sokaklarda evin içinde, camilerde, avm lerde gezerek daha fazla türde pokemon yakalamanıza olanak sağlıyor. Örneğin sahilde gezerken su pokemonları çıkma olasılığı çok daha fazla. Bugün 1 tane Horsea yakaladım sahilde gezerken.

Oyun  için GYM ve PokeStoplar var. Bunlara daha sonra ayrıntılı değineceğim. Pokemon yakaladıkça leveliniz artıyor ve level 5 olduğunuzda GYM den rozet alabiliyorsunuz.

Pokemon Go Android İndirme Linki

Öncelikle telefonunuzun android sürümünün 4.4 üzeri olması gerekiyor.

Aşağıdaki linke tıklayın.

Pokemon Go İndir

Bu linkten apk dosyasını indirdikten sonra Google Play Hesabınız ile giriş yapın ve Pokemon Go nun keyfini çıkarın :)