Passolig müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum

Passolig, 14 Nisan 2014 tarihinde uygulamaya başlanmış bir taraftar kartıdır. Maçlara gidecek olan taraftarların, kâğıt bilet yerine tıpkı bir kredi kartı gibi kart çıkarttırmak ile başlanıyor. Maç biletleri, otomatik olarak bu karta yüklenmektedir. 

Ayrıca passolig kartı, alışverişlerde, stadyumlarda, e-bilet, ulaşımlarda kullanılabiliyor. Aynı zamanda, oluşan fırsatlardan yararlanma fırsatı da elinize geçiyor. Teknoloji ortamına dökülen her şeyde sorun çıktığı gibi, passolig kartta da sorunlar çıkabiliyor. Bunun için de, her sorunları çözmek için müşteri hizmetlerinin olduğu gibi passolig müşteri hizmetleri de bulunmaktadır.

Passolig kart ile herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda, kartın arkasında bulunan, passolig telefon numarasından, passolig müşteri temsilcisine bağlanma imkânı bulabilirsiniz. Numarayı arayın, karşınıza çıkan telesekreterden 4 (bilgi güncelleme) yi tuşlayın, kart şifrenizi girdikten sonra sırası ile kategoriler sıralanacaktır, buradan, 3 (adres değişikliği) tuşlanarak, direk passolig müşteri temsilcisine bağlan olarak sistemde kayda geçiyor ve başka bir menüye aktarmadan, direk müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz.


Passolig müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum

Eğer, hiç beklemek istemiyorsanız, kart numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra, “0” tuşlayarak direk passolig müşteri temsilcisine de bağlanabilirsiniz. Tüm bunlara rağmen, müşteri temsilcisine bağlanamıyorsanız, ana menüye dön numarasını tuşlayarak ana menüye dönebilir ve bu işlemleri tekrarlayabilirsiniz.

Passolig müşteri temsilcisine bağlanmadaki en çok yaşanan sorunlardan birisi, hatların yoğun olmasından dolayı beklemeleri ve hattan düşmeleri olmaktadır. Bu olayda, passolig kart kullananların çokluğunu belirtmektedir.