Passolig Kart Nasıl Alırım?

Kâğıt bilet devri çoktan elveda dedi hepimize. Gündemi yakalamak ve daha kolay bir şekilde maçlara gidebilmek sizin bu kartı almanız ile gerçekleşebilmektedir. Spor tutkunları için saatler önceden sıralara girip bilet almak soğuk havada ayakta beklemek izlenecek muhteşem gollere değer ama hayatın kolay yönleri de mevcut kullanmak gerekir.

Öncelikle passolig kart nasıl alırım diye sorarsanız passolig.com adresine giriş yapmalısınız ve başvuru formunu bulabileceğiniz hemen al bölümünden formu hatasız bir şekilde doldurmanız önemlidir. Formda belirttiğiniz telefonunuza şifre gönderilecektir. Bu şifreyi de giriş yapacaksınız.


İstemiş olduğunuz pasolig kart tipinizin seçimini yapıp vesikalık fotoğrafınızı sitenin yönlendirdiği şekilde girin. İşlemleriniz son aşaması olan kart bedelini ödedikten sonra. Ödeme seçenekleri mevcut olup tercihinize kalmıştır. Artık kartınızın teslimatı gerçekleşecektir.

Siz nereye ve nereden isterseniz ve formda belirtiğiniz şekilde kartınızda sahip olabilirsiniz. Arzu ederseniz kargo ile adresinize teslimat yapıldığı gibi arzunuza göre stad girişinden kartınız alabilirsiniz veya PTT şubelerinden de alabilme olanağınız mevcuttur. Bu da sizin tercihinize kalmış bir detaydır.