Oyun Haberlerinin Yeni Adresi: Tech Kafa!

2015 yılı oyun sektörü açısından çok verimli bir yıl oldu. Arda arda piyasa çıkan efsane oyunların devamları, yeni platform oyunlar ve her geçen gün kitlesini büyüten indie oyunlar… Eğer sıkı bir oyun takipçisiyseniz mutlaka odağınızda olan birkaç yabancı oyun haberleri sitesi vardır. Herkesin aşağı yukarı bildiği siteler.

Öte yandan, güvenilir ve kaliteli Türk haber sitesileri hala çok sayıda değil. Ve her Türk genci gibi bizler de, oyun piyasası hakkında kendi dilimizde, rahatça okuyup bilgi sahibi olmak istiyoruz. Bu isteğimize karşılık veren, yaklaşık 5-6 ay önce yayın hayatına başlamış bir site önerimiz var: http://techkafa.com/

techkafa

İlk blog olarak yayınlarına başlayıp daha sonra gelişip, büyüyüp şimdilerle dünya sıralamalarında bile başarı elde eden bir site haline gelmiş. Tech Kafa’ya girdiğinizde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.


Site; internet, teknoloji, oyun haberleri ve incelemelerinin yanı sıra mobil cihazlar hakkındaki gelişmeleri de konu alan zengin bir içeriğe sahip. Mesela cihanızın çözemediğiniz bir sorunu var, hangi uygulama isteğinizi en iyi karşılar veya hangi oyun son dönemlerde popüler gibi haberlerin detaylı haberlerine site de ulaşabilirsiniz.

Oyunlar kısmında ise her oyun ekseriyetle incelenmiş, incelenmekle kalmamış didik didik edilmiş. Siteye girdiğiniz zaman oyun kısmında bir oyunun sadece bir tek haberini değil, o oyun üzerine bir adet haberler sayfasının olduğunu göreceksiniz. Bu da bizim için yeterince tatmin edici!
Örnek vermek gerekirse; Rockstar Games’ın efsane oyun serisi Gta’nın son ürünü Gta 5 hakkında herşeye Tech Kafa’dan ulaşabilirsiniz. Gta 5 hileleri ve şifrelerinin de bulunduğunu hatırlatalım… Her Gamer bilirki, GTA en iyi kafası rahat oynanır. Bunların dışında oyunun her modu ayrıca anlatılmış, yapılabilecek en eğlenceli şeyler gibi oyunu sadece bitirmek değil keyfini sürmek isteyen has gamerlar için de seçenekler sunmuşlar.

Tech Kafa, oyun ve her türlü teknoloji haberi hakkında, güncel ve kaliteli bilgileri bulabileceğiniz bir site olmuş. Artık yabancı sitelerde vakit öldürmek yerine, kafamız rahat bir biçimde tech kafa’ya gömülebiliriz.