Online açık artırma ve alışveriş platformu Parmaklarim.com açıldı!

TEB Girişim Bankacılığı tarafından desteklenen ve klasik e-ticaret anlayışına yeni bir boyut kazandırmak hedefiyle yapılanan Parmaklarim.com açılışını gerçekleştirdi.

Koordinatörlüğünü genç girişimci Atakan Atalar’ın yaptığı Parmaklarim.com; e-ticareti daha eğlenceli hale getirmek, heyecanlı bir rekabet ortamı yaratmak ve internette yeni bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla sektöre hızlı bir giriş yaptı.

Kullanıcılarına satın aldıkları parmaklarla açık artırma deneyimini yaşatan ve aynı zamanda kazandıkları ürünleri satışa çıkarma imkanı tanıyan sitede, geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Site içinde zamanlanmış açık artırmaların dışında; Meydan, Parmak Store, Rozet gibi farklı sistemlerle kullanıcılara eğlenceli alışveriş seçenekleri sunuluyor. TEB Girişim Bankacılığı’nın da destekleriyle; kaliteli, güvenilir ve eğlenceli bir hizmet anlayışı benimseyen Parmaklarim.com’da yapılacak olan tüm açık artırmaları, sitenin güncel ana sayfasından görmek ve geri sayımları takip etmek mümkün.


parmaklarım

Kullanıcı deneyimini ve canlı açık artırma heyecanını maksimum seviyeye çıkartmak için klasik web teknolojilerinin hızı ile yetinmeyen Parmaklarim.com’un arka planında Node.js ve Meteor.js teknolojileri kullanılıyor. Kullanılan bu yeni teknolojiler ve güçlü alt yapısı sayesinde Parmaklarim.com, açık artırmalarda kullanıcılara gerçek zamanlı iletişim deneyimi yaşatıyor.

Gelecek süreçte farklı açık artırmalar da yapmayı hedefleyen Parmaklarım.com kendi satış modelleri ile, 10.000 TL değerindeki motosikleti 1.000 TL’ye, 35.000 TL değerindeki otomobili ise sadece 6.000 TL’ye kullanıcılara ulaştıracak.

Kullanıcılarına maksimum kazanç ve keyifli bir alışveriş vadeden bu yeni oluşumla ilgi tüm detaylara https://parmaklarim.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.