Oha Diyorum Melih Abuaf Vikipedi Kimdir ? (Boyu yaşı kilosu sevgilisi)

 500 yıl önce İspanya’dan Osmanlı Devletine göç eden bir aileye mensup olan Melih Abuaf kimdir merak edilmektedir. Melih Abuaf’ın soy isminin de Türkçe olmasının nedeni budur. 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Melih Abuaf, 32 yaşındadır.

Melih Abuaf biyografi bilgileri araştırılmaktadır. Koç Üniversitesi’nde İşletme okuyan Melih Abuaf, bir internet girişimcisidir. Youtube ekranlarında ‘’ Yap yap ‘’ ve ‘’ Oha diyorum ‘’ kanallarında Cem Korkmaz ile birlikte eğlenceli sunumlar ile dikkat çekmektedir.


2013 yılında kendisi gibi bir internet girişimcisi olan Ersan Özer ile beraber Almanya’da youtube işlerini yapan Mediakraft şirketinin Türkiye’deki partneri olmuşlardır. Kendi bünyelerinde ‘’ Yap yap ‘’, ‘’ Oha diyorum ‘’ ve ‘’ Oyun delisi ‘’ isimli kanallar yer almaktadır.

Melih Abuaf nereli sorusu da çok fazla merak edilmektedir. Kısa sürede internet fenomenlerinden olan Melih Abuaf, İstanbul’da doğup büyümüştür. Ailesi İspanya kökenli olan Melih Abuaf, Türk’tür ve Türkiye’de yaşamaya devam etmektedir. Başarılı youtube programları ile dikkat çeken Melih Abuaf, hem yurt dışında hem de Türkiye’de ün kazanmaya devam etmektedir.

Melih Abuaf Sosyal Medya Hesapları

Melih Abuaf Twitter: @mabuaf
Melih Abuaf İnstagram: instagram.com/melihstagram
Melih Abuaf Facebook: facebook.com/mabuaf