Nasıl Genç Turkcelli Olunur

Nasıl Genç Turkcellli Olunur ? gençtürksell nasıl yapılır ?  

Turkcell rakiplerine fark atarak güçlenmeye devam ediyor. Her geçen gün alt yapısında yaptığı değişikliklerle kullanıcılarına farklı özellikleri sunuyor. Tarife ve paket avantajları ile de bir adım öne geçmeyi başarmış durumda.

Kullanıcılar aileleri arkadaşları ve aradıkları tüm insanlarla ekonomik şekilde görüşebiliyor ya da mesajlaşabiliyor. Bunun dışında özel avantajlar internet de kullanmak mümkün. Bu tarife ve paketlerin içerisinde yer alan bir özellikte genç turkcell’ li olmak. Genç turkcell ile daha avantajlı fiyatlarla iletişim sağlayabilirsiniz.


nasıl genç türkcelli olunur

Günümüzde Turkcell in farkını yaşamak isteyen gençler genç turkcell ile iletişimlerini sağlıyorlar. Peki nasıl genç turkcelli olurum? Diye düşünüyorsanız bunun için iki farklı yöntem deneyebilirsiniz. Bu yöntemlerden birincisi 0532 532 0000 müşteri temsilcisini aramak onun rehberliğinde bu işlemi gerçekleştirmek olabilir.

İkincisi ise GNC boşluk kimlik numaranızı yazarak 2222 ye gönderebilirsiniz. Bu iki yöntemle de genç turkcelli olmak mümkün. Sizler de 26 yaşın altında iseniz ve turkcell in bu avantajından yararlanmak istiyorsanız bu işlemleri yaparak hemen genç turkcelli olmalısınız.