n11 müşteri hizmetleri Telefon Numarası Yorum Şikayet Görüşler

 N11.com müşteri hizmetleri İstanbul / Sarıyer’de bulunmaktadır. Ülkemizin öde gelen örnek e-ticaret sitelerinden biri olan N11.com kurulduğu yıldan bu yana oldukça büyük bir büyüme gerçekleştirdi ve Hepsiburada, Gittigidiyor gibi ünlü markaların rakibi konumuna gelmeyi başardı.
E ticaret sektörü ile artık market alışverişlerimizi bile marketlerden yapıyoruz. Sanal marketlerden aldığımız ürünler kapımıza kadar geliyor ve online alışveriş ile çok basit bir şekilde alışverişlerimizi yapabiliyoruz.
n11 musteri hizmetleri iletisim telefon yorum sikayet

n11.com Müşteri hizmetleri telefon numarası

N11.com müşteri hizmetlerine 0850 333 00 11 numaralı telefondan ulaşabilir ve n11 hakkındaki yorum şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

n11 com müşteri hizmetlerini aradığınızda satın aldığınız ürün ile ilgili bir sorun varsa veya n11 hakkında herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa destek alabilirsiniz.

N11.com bir Doğuş Holding girişimidir.

N11.com Kampanyaları İndirim Kodları

n11 zaman zaman büyük indirimler yapmaktadır. Özellikle 11.11 tarihlerinde yani kasım ayının 11’inde her yıl çeşitli ürünlerde indirimler, promosyonlar gibi kampanyaları da takip etmenizde fayda var.