Müge Anlı Tatlı Sert İzleyici Yorumları Mesaj Yaz

Müge Anlı Tatlı Sert yorum yaz, müge anlı tatlı sert yorumları mesah yaz , müge anlı kimdir vikipedi

Müge Anlı uzun süredir televizyon ekranlarında boy göstermektedir. Yaptığı birçok program ve görev bulunmaktadır. Müge Anlı’ya mesaj göndermek isteyenler , Müge Anlı’ya nasıl mesaj gönderilir i bilmeyenler için iletişim yolları şunlardır :

İhbar Hattı : 0530 151 31 51

Başvuru Hattı : 0212 354 4325  –  0212 354 4326

Canlı yayın için : 0212 639 4263

Müge Anlı email : tatlisert@mugeanli.com.tr

Yukarıdaki iletişim kanalları ile Müge Anlı tatlı Sert’e ulaşabilirsiniz. Tatlı sert programında kayıp kişiler, faili meçhul cinayetler ele alınıyor.

Müge Anlı kimdir vikipedi ? 

Müge Anlı (d. 19 Aralık 1973, İstanbul), Türk televizyon sunucusu ve gazeteci.


Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren’le FOX’ta, Anlı ise Pakize Suda’yla Kanal D’de devam etmiştir.

Dobra Dobra’daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv’de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.

Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv’de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. (Kaynak : tr.wikipedia.org )