Merinos Halı Modelleri İle Evinize Renklere Yer Açın

Bir evin olmazsa olmazları arasında yer alan halı modelleri HalıStores ayrıcalıkları ile beğeninize sunuluyor. Kurulduğu günden bu yana herkesin evine renk katan HalıStores, geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. Yatak odası, çocuk yatak odası, salon, oturma odası, antre, koridor, mutfak, banyo gibi evin bütün alanları için bir halı modeli bulabileceğiniz Halistores.com, Türkiye’nin en köklü halı markalarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Halı deyince akla gelen ilk markalar arasında yer alan Merinos, zengin ürün çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Yoluna 1970 yılında ufak bir kilim tezgahı ile başlayan Merinos Halı, günümüzde Türkiye’nin en sevilen halı markaları arasında yer alıyor. Kaliteyi şık tasarımlarla buluşturan Merinos Halı modelleri, birbirinden farklı desenlerin kullanıldığı koleksiyonlarıyla fark yaratıyor. Evinizin her köşesinde kullanmak isteyeceğiniz Merinos Halı modelleri 2017 yılında da farklı tasarımları ile ilgi çekiyor. Merinos Halı modelleri 6 metrekare, 5 metrekare gibi ebatlarda salonlar için ideal bir görünüm sağlarken 4 ya da 3,5 metrekare ebatlarında oturma odası ve yatak odalarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Sadece salon ya da oturma odaları için değil çocukların yatak odaları için de birçok farklı ürüne sahip olan Merinos çocuk halı modelleri ilginç desenleri ile dikkat çekiyor. En neşeli figürlerin adeta canlandığı Merinos çocuk halı modelleri, miniklerin hayal dünyalarına unutulmaz dokunuşlarda bulunuyor.


Merinos Halı modelleri, Efsun, Harmony, Adore, Resital, Serena, Aktüel, Ilyada, Palet, Side, Narin, Bergama, Seda, Eda, Topkapı, Victoria, California gibi birçok farklı koleksiyonda sunuluyor. Klasik ve modern çizgileri mükemmel bir şekilde harmanlayan Side Merinos Halı modelleri, en canlı renkleri mükemmel bir şekilde harmanlayarak hayatınıza sokan Palet Merinos Halı modelleri ve klasikten vazgeçemeyenler için mükemmel bir seçim olan Klasik Merinos Halı modelleri en çok sevilen koleksiyonlar arasında yer alıyor.

Siz de Merinos kalitesini evinize taşımak istiyorsanız, yüzlerce model arasından sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. HaliStores tarafından sunulan kredi kartı, havale ya da nakit ödeme avantajlarından yararlanarak dilediğiniz ürüne sadece tek bir tıkla sahip olabilirsiniz.