Medyumluk ve medyumlar hakkında

Medyumlar diğer taraf dediğimiz ruhlar alemi ile iletişime geçebilen kişiler olarak tanımlanır. Medyum dendiğinde çoğu kişinin aklında fal bakan, büyü yapan ya da gelecekten haber getiren kişiler canlanır. Oysa medyumluk sadece bunlardan ibaret bir meslek değildir.

Medyumlar transa geçme yöntemini kullanarak insanlara yardımcı olan kişilerdir. İnsanlar için 6 duyu organı vardır ve bazı ses ve görüntüleri insan gözü ve vücudu algılayamaz. İnsanların enerjilerini nasıl kullanacağını bilmemesi ve enerjilerini kullanamamasından dolayı bazı şeyleri göremezler. Medyumlar bu konuda insanlara yardımcı kişilerdir ve enerjilerini nasıl kullanması gerektiklerini bilirler. Böylece herkesin algılayamadığı ve göremediğini görür ve duyarlar. Medyum bu özelliğini iyiye veya kötüye kullanabilir bu tamamen vicdani bir olgudur. Bu konuda güvenebileceğiniz kaynaklardan birisi www.medyumaslan.com internet sitesidir.  Medyum Aslan yıllardan beri insanlara yardımcı olabilmek için çalışmaktadır ve şimdiye kadar da birçok kişiye yardımcı olmuştur, sorunlarını çözmüştür.


medyum aslan

Medyumlar mistik güçleriyle birçok olayı görebilirler. Bu yüzden bilgi almak istediğinizde karşınızdaki medyumun güvenilir ve işinde profesyonel bir medyum olduğundan emin olmanız gerekir. Çünkü bu işi kullanıp insanları kandıran birçok kişi de vardır.

Unutmayın medyumluk bir yetenektir ve herkes medyum olamaz çünkü medyumluk öğrenilmez. Medyumluktaki yeteneği de şöyle açıklayabiliriz ; bir medyum trans halinde iken fiziksel olarak vücudunu terk eder ve yoğunlaştığı konuya kilitlenir. Oradaki duyguları hissedebilir, görebilir, duyabilir. Bu da orada bulunmakta eş değerdir.
Medyum Aslan sitesini ziyaret edebilir ve birçok konuda fikirlerine başvurabilirsiniz.