LokLok Android Uygulaması

Bu yazımda oldukça kullanışlı ve başarılı bir Android uygulamasından söz edeceğim. Öncelikle uygulamanın mesajlaşma ile ilgili olduğunu söyleyebilirim. LokLok‘un diğer mesajlaşma uygulamalarından en önemli farkı telefonun kilidini açmadan mesajlaşmaya imkan vermesi. Evet çok ilginç ancak gerçekten de kilit ekranından mesajlaşmak mümkün ve ben oldukça beğendim :)

LokLok Uygulaması
LokLok Uygulaması

LokLok ile telefon kilidini açmadan mesaj yazabilir veya size gelen bir mesajı okuyabilirsiniz. Artık bildirimlerin kaybolacağını bile bile kilidi açma olayı ortadan kalktı ve gerçekten Android telefonlar için oldukça güzel ve kullanışlı bir uygulama geldi.


Aslında özellikler bununla da sınırlı değil. Gönderdiğiniz mesaj veya fotoğraf da gönderiyor olabilirsiniz, artık bu gönderileler mesajı gönderdiğiniz kişinin de telefon kilidini açmasına gerek kalmadan görülebilecek. Uygulamaya girmeden kilit ekranıyla birçok işlem yapılabilinmesi gerçekten oldukça hoş.

Uygulamayı indirdiğinizde LokLok uygulamasını kilit ekranı şeklinde ayarlamalısınız ki böylece kullanabilesiniz. Bunu yaptıktan sonra arkadaşlarınıza birşey göndermek için 2 kez ekrana dokunmanız gerekiyor. Uygulama içinde resim ve görselleri de düzenleme imkanı var. Whatsup tarzında grup mesajlaşması da uygulamanın özelliklerinden. Eğer ekranı silerseniz de tekrar ilk hali gibi oluyor ve bütün mesajlar kayboluyor.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

İndir